    900T-060-200
50,81zł brutto
41,31zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 10
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 508 pkt.
Wkrętak ręczny do śrub imbusowych z rękojeścią T i bocznym grotem firmy BAHCO model 900T-060-200, przeznaczony do pracy ze śrubami imbusowymi (Hex) 6,0mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wkrętak imbusowy, T-kształtny, M6, Bahco [900T-060-200]
parametry wkrętaka imbusowego Bahco [900T-060-200]
  • typ grotu: sześciokątny wewnętrzny (Imbus)
  • rozmiar grotu: M6
  • długość trzpienia (klingi): 185mm
  • rozmiar rękojeści: 60 x 105mm
  • długość całkowita: 245mm
  • średnica trzpienia: 6mm
  • waga: 120g
liczba sztuk w opakowaniu: 1 szt.
długość całkowita: 245 mm
waga: 120 g
długość części roboczej: 185 mm
EAN: 7314153018151
typ grotu: Sześciokątny Imbus
rozmiar grota: 6 mm