    900T-030-100
41,15zł brutto
33,46zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 411 pkt.
Wkrętak ręczny do śrub imbusowych z rękojeścią T i bocznym grotem firmy BAHCO model 900T-030-100, przeznaczony do pracy ze śrubami imbusowymi (Hex) 3,0mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wkrętak imbusowy, T-kształtny, M3, Bahco [900T-030-100]
parametry wkrętaka imbusowego Bahco [900T-030-100]
  • typ grotu: sześciokątny wewnętrzny (Imbus)
  • rozmiar grotu: M3
  • długość trzpienia (klingi): 100mm
  • rozmiar rękojeści: 50 x 85mm
  • długość całkowita: 150mm
  • średnica trzpienia: 3mm
  • waga: 50g
liczba sztuk w opakowaniu: 1 szt.
długość całkowita: 150 mm
waga: 50 g
długość części roboczej: 100 mm
EAN: 7314153018120
typ grotu: Sześciokątny Imbus
rozmiar grota: 3 mm