wkrętak 6-kątny imbusowy M2,5 z rękojeścią T, Bahco [900T-025-100]
-
Producent:
-
Kod producenta:900T-025-100
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 411 pkt. |
Wkrętak ręczny do śrub imbusowych z rękojeścią T i bocznym grotem firmy BAHCO model 900T-025-100, przeznaczony do pracy ze śrubami imbusowymi (Hex) 2,5mm.
Wkrętak posiada 2 groty, krótki i długi, co daje mu możliwość dotarcia do trudno dostępnych miejsc i precyzyjniejsze użycie siły dokręcania a dwukomponentowa, ergonomiczna rękojeść zapewnia wygodny i pewny chwyt.
Grot wkrętaka wykonany jest z wysokiej jakości stali, w całości utwardzony i chromowany, czerniona końcówka zwiększa precyzję dopasowania do gniazda śruby i zwiększa żywotność wkrętaka.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wkrętak imbusowy, T-kształtny, M2,5 Bahco [900T-025-100]
- wkrętak T-kształtny, 6-kątny z 2 grotami do śrub imbusowych
- dłuższy grot umożliwia lepsze podejście do wkręcanych śrub również głębiej położonych i pracę z większą precyzją
- krótszy grot wychodzący z bocznej rękojeści pozwala na mocniejsze dokręcanie czy odkręcanie z większą siłą w miejscach, gdzie przestrzeń nad śrubą jest ograniczona
- oznaczenie typu i rozmiaru wkrętaka jest wyraźnie i trwale oznaczone na rękojeści
- dwukomponentowa rękojeść gwarantuje doskonały chwyt i redukcje drgań
- grot z wysokiej jakości stali, w całości utwardzony i chromowany
- czerniona końcówka zwiększa precyzję dopasowania do gniazda śruby
parametry wkrętaka imbusowego Bahco [900T-025-100]
- typ grotu: sześciokątny wewnętrzny (Imbus)
- rozmiar grotu: M2,5
- długość trzpienia (klingi): 100mm
- rozmiar rękojeści: 50 x 85mm
- długość całkowita: 150mm
- średnica trzpienia: 2,5mm
- waga: 35g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 150 mm |
| długość części roboczej: | 100 mm |
| EAN: | 7314153018113 |
| typ grotu: | Sześciokątny Imbus |
| rozmiar grota: | 2,5 mm |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.035 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
