    900T-020-100
41,15zł brutto
33,46zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 411 pkt.
Wkrętak ręczny do śrub imbusowych z rękojeścią T i bocznym grotem firmy BAHCO model 900T-020-100, przeznaczony do pracy ze śrubami imbusowymi (Hex) 2mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wkrętak imbusowy, T-kształtny, M2 Bahco [900T-020-100]
  • wkrętak T-kształtny, 6-kątny z 2 grotami do śrub imbusowych
  • oznaczenie typu i rozmiaru wkrętaka jest wyraźnie i trwale oznaczone na rękojeści
  • dwukomponentowa rękojeść gwarantuje doskonały chwyt i redukcje drgań
  • grot z wysokiej jakości stali, w całości utwardzony i chromowany
  • czerniona końcówka zwiększa precyzję dopasowania do gniazda śruby
parametry wkrętaka imbusowego Bahco [900T-020-100]
  • typ grotu: sześciokątny wewnętrzny (Imbus)
  • rozmiar grotu: M2
  • długość trzpienia (klingi): 100mm
  • rozmiar rękojeści: 50 x 85mm
  • długość całkowita: 150mm
  • średnica trzpienia: 2mm
  • waga: 30g
liczba sztuk w opakowaniu: 1 szt.
długość całkowita: 150 mm
długość części roboczej: 100 mm
EAN: 7314153018106
typ grotu: Sześciokątny Imbus
rozmiar grota: 2 mm