    900T-100-200
61,70zł brutto
50,16zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 617 pkt.
Wkrętak ręczny do śrub imbusowych z rękojeścią T i bocznym grotem firmy BAHCO model 900T-100-200, przeznaczony do pracy ze śrubami imbusowymi (Hex) 10,0mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wkrętak imbusowy, T-kształtny, M10, Bahco [900T-100-200]
  • wkrętak T-kształtny, 6-kątny do śrub imbusowych
  • oznaczenie typu i rozmiaru wkrętaka jest wyraźnie i trwale oznaczone na rękojeści
  • dwukomponentowa rękojeść gwarantuje doskonały chwyt i redukcje drgań
  • grot z wysokiej jakości stali, w całości utwardzony i chromowany
  • czerniona końcówka zwiększa precyzję dopasowania do gniazda śruby
parametry wkrętaka imbusowego Bahco [900T-100-200]
  • typ grotu: sześciokątny wewnętrzny (Imbus)
  • rozmiar grotu: M10
  • długość trzpienia (klingi): 185mm
  • rozmiar rękojeści: 60 x 105mm
  • długość całkowita: 245mm
  • średnica trzpienia: 10mm
  • waga: 240g
liczba sztuk w opakowaniu: 1 szt.
długość całkowita: 245 mm
waga: 240 g
długość części roboczej: 185 mm
EAN: 7314153018175
typ grotu: Sześciokątny Imbus
rozmiar grota: 10 mm