    SB705.1/4.125
60,66zł brutto
49,32zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 3
Karta produktu:
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 607 pkt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak ręczny z uchwytem do końcówek 1/4'' BAHCOFIT Bahco [SB705.1/4.125]:
  • antypoślizgowa powierzchnia rękojeści zapewnia pewny chwyt,
  • grot wykonany ze stali stopowej chromowanej, w całości hartowany,
  • rękojeść posiada otwór do zawieszenia,
  • wkrętak dostarczany na plastikowej zawieszce.
Parametry pokrętła BAHCO [SB705.1/4.125]:
  • mocowanie: uchwyt sześciokątny 1/4'' (do mocowania końcówek),
  • wymiary uchwytu do końcówek: 10x21 mm,
  • długość grota: 125 mm,
  • długość rękojeści: 105 mm,
  • grubość rękojeści: 30 mm,
  • długość całkowita wkrętaka: 230 mm,