wkrętak krzyżowy Pozidrive do pobijania do śrub PZ4 Wera [05017056001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05017056001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1370 pkt. |
Profesjonalny wkrętak ręczny do pobijania do śrub Pozidrive PZ4 firmy WERA typ 05017056001, z wielokomponentową, ergonomiczną rękojeścią typu Kraftform Plus.
Wkrętak zaprojektowany jest do ciężkich prac, do dokręcania, pobijania, kucia i odkręcania mocno osadzonych, zapieczonych wkrętów.
Posiada sześciokątny zabierak pozwalający na dodatkowe złapanie kluczem w celu zwiększenia momentu obrotowego przy odkręcaniu lub dokręcaniu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wkrętak krzyżowy do pobijania do śrub PZ4 Wera [05017056001]
- wkrętak do pobijania, pokręcania, kucia i luzowania mocno zapieczonych wkrętów
- rękojeść Kraftform jest bardzo dobrze dopasowana do kształtu dłoni, chroni ją przed powstaniem odcisków i umożliwia komfortową pracę
- u nasady rękojeści znajduje się sześciokątny zabierak pozwalający na dodatkowe złapanie kluczem w celu zwiększenia momentu obrotowego przy odkręcaniu lub dokręcaniu
- przelotowy trzpień sześciokątny wykonany z wysokiej jakości materiału pozwala na bardzo efektywne przenoszenie energii podczas uderzania we wkrętak i jest odporny na pękanie
- końcówka Wera Black Point oraz specjalny proces hartowania zapewnia długą żywotność, odporność na korozję i precyzyjne dopasowanie do gniazda wkrętu
- 6-kątny kołnierz zapobiega staczaniu się narzędzia z miejsca pracy
parametry wkrętaka do pobijania Wera [05017056001]
- rozmiar grota: PZ4
- długość trzpienia (klingi): 200mm
- długość rękojeści: 117mm
- długość całkowita: 317mm
- rozmiar trzpienia sześciokątnego: 10mm
- rozmiar zbieraka: 16mm
- waga: 318 g,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 317 mm |
| waga: | 318 g |
| długość części roboczej: | 200 mm |
| EAN: | 4013288017802 |
| typ grotu: | Pozidriv |
| rozmiar grota: | PZ4 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.318 kg |
| długość opakowania: | 31.7 cm |
| szerokość opakowania: | 4.3 cm |
| wysokość opakowania: | 4.3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
