wkrętak do pobijania do śrub płaskich 2,0x12,0x200mm Wera [05018272001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05018272001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1140 pkt. |
Profesjonalny wkrętak ręczny do pobijania do śrub płaskich 2,0x12,0x200mm firmy WERA typ 05018272001, z wielokomponentową, ergonomiczną rękojeścią typu Kraftform Plus.
Wkrętak zaprojektowany jest do ciężkich prac, do dokręcania, pobijania, kucia i odkręcania mocno osadzonych, zapieczonych wkrętów.
Posiada sześciokątny zabierak pozwalający na dodatkowe złapanie kluczem w celu zwiększenia momentu obrotowego przy odkręcaniu lub dokręcaniu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wkrętak do pobijania do śrub płaskich 2,0x12,0x200mm Wera [05018272001]
- wkrętak do pobijania, pokręcania, kucia i luzowania mocno zapieczonych wkrętów
- rękojeść Kraftform jest bardzo dobrze dopasowana do kształtu dłoni, chroni ją przed powstaniem odcisków i umożliwia komfortową pracę
- u nasady rękojeści znajduje się sześciokątny zabierak pozwalający na dodatkowe złapanie kluczem w celu zwiększenia momentu obrotowego przy odkręcaniu lub dokręcaniu
- przelotowy trzpień sześciokątny wykonany z wysokiej jakości materiału pozwala na bardzo efektywne przenoszenie energii podczas uderzania we wkrętak i jest odporny na pękanie
- końcówka Wera Black Point oraz specjalny proces hartowania zapewnia długą żywotność, odporność na korozję i precyzyjne dopasowanie do gniazda wkrętu
- 6-kątny kołnierz zapobiega staczaniu się narzędzia z miejsca pracy
parametry wkrętaka do pobijania Wera [05018272001]
- rozmiar grota: 2,0x12,0 mm
- długość trzpienia (klingi): 200 mm
- długość rękojeści: 117 mm
- długość całkowita: 317 mm
- rozmiar trzpienia sześciokątnego: 10mm
- rozmiar zbieraka: 16mm
- waga: 316 g,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 317 mm |
| waga: | 316 g |
| długość części roboczej: | 200 mm |
| EAN: | 4013288018069 |
| typ grotu: | Płaski |
| rozmiar grota: | 2,0x12 mm |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.316 kg |
| długość opakowania: | 31.7 cm |
| szerokość opakowania: | 4.3 cm |
| wysokość opakowania: | 4.3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
