wkrętak krzyżowy Pozidrive do pobijania do śrub PZ2 Wera [05017052001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05017052001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 663 pkt. |
Profesjonalny wkrętak ręczny do pobijania do śrub Pozidrive PZ2 firmy WERA typ 05017052001, z wielokomponentową, ergonomiczną rękojeścią typu Kraftform Plus.
Wkrętak zaprojektowany jest do ciężkich prac, do dokręcania, pobijania, kucia i odkręcania mocno osadzonych, zapieczonych wkrętów.
Posiada sześciokątny zabierak pozwalający na dodatkowe złapanie kluczem w celu zwiększenia momentu obrotowego przy odkręcaniu lub dokręcaniu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wkrętak krzyżowy do pobijania do śrub PZ2 Wera [05017052001]
- wkrętak do pobijania, pokręcania, kucia i luzowania mocno zapieczonych wkrętów
- rękojeść Kraftform jest bardzo dobrze dopasowana do kształtu dłoni, chroni ją przed powstaniem odcisków i umożliwia komfortową pracę
- u nasady rękojeści znajduje się sześciokątny zabierak pozwalający na dodatkowe złapanie kluczem w celu zwiększenia momentu obrotowego przy odkręcaniu lub dokręcaniu
- przelotowy trzpień sześciokątny wykonany z wysokiej jakości materiału pozwala na bardzo efektywne przenoszenie energii podczas uderzania we wkrętak i jest odporny na pękanie
- końcówka Wera Black Point oraz specjalny proces hartowania zapewnia długą żywotność, odporność na korozję i precyzyjne dopasowanie do gniazda wkrętu
- 6-kątny kołnierz zapobiega staczaniu się narzędzia z miejsca pracy
parametry wkrętaka do pobijania Wera [05017052001]
- rozmiar grota: PZ2
- długość trzpienia (klingi): 100mm
- długość rękojeści: 105mm
- długość całkowita: 205mm
- rozmiar trzpienia sześciokątnego: 6mm
- rozmiar zbieraka: 10mm
- waga: 122 g,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 205 mm |
| waga: | 122 g |
| długość części roboczej: | 100 mm |
| EAN: | 4013288017789 |
| typ grotu: | Pozidriv |
| rozmiar grota: | PZ2 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.122 kg |
| długość opakowania: | 20.5 cm |
| szerokość opakowania: | 3.7 cm |
| wysokość opakowania: | 3.7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
