wkrętak ręczny 1/4" z grzechotką, z końcówką PH2/25mm, Makita [D-58833]
-
Producent:
-
Kod producenta:D-58833
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 259 pkt. |
Wkrętak ręczny z uchwytem do końcówek 1/4" z grzechotką i końcówką PH2 / 25mm, Makita D-58833, pakowany w blistrze.
Rękojeść wkrętakowa posiada trzyfunkcyjną grzechotkę z łatwo przełączanym kierunkiem obrotów w prawo i w lewo oraz z możliwością blokady w położeniu środkowym, co jest przydatne w przypadku potrzeby użycia wysokiego momentu obrotowego.
Rękojeść wkrętakowa może być stosowana ze wszystkimi standardowymi końcówkami z mocowaniem na sześciokąt 1/4". Grot z magnesem pewnie przytrzymuje końcówkę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wkrętak ręczny 1/4" z grzechotką, PH2/25mm, Makita [D-58833]:
- rękojeść wkrętakowa do końcówek z mocowaniem na sześciokąt 1/4",
- trzyfunkcyjna grzechotka pozwala łatwo przełączać kierunek obrotów w prawo i w lewo, jak również zablokować w położeniu środkowym, co jest przydatne w przypadku potrzeby użycia wysokiego momentu obrotowego,
- dostarczana z końcówką wkrętakową do śrub krzyżowych typu Philips PH2 o długości 25 mm,
- może być stosowany ze wszystkimi końcówkami z mocowaniem na sześciokąt 1/4",
- magnes wbudowany w uchwycie zapewnia dobre trzymanie końcówek,
- wygodna, ogumowana rękojeść umożliwia pewny chwyt i wygodną pracę,
- doskonale sprawdzi się w miejscach o ograniczonym dostępie, w warsztatach, przy majsterkowaniu czy tworzeniu dekoracji wnętrz.
PARAMETRY TECHNICZNE ŚRUBOKRĘTA Z GRZECHOTKĄ MAKITA [D-58833]:
- mocowanie końcówek: sześciokąt 1/4",
- uchwyt magnetyczny: tak,
- na wyposażeniu: końcówka PH2/25 mm,
- waga: 135 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 2 szt. |
| waga: | 135 g |
| na wyposażeniu: | rękojeść wkrętakowa z grzechotką, końcówka 1/4" PH2 |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 088381463935 |
| typ końcówki: | Phillips |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.145 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
