wkrętak krzyżowy do śrub Philips PH-4 ERGO Bahco [BE-8624]
-
Producent:
-
Kod producenta:BE-8624
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 754 pkt. |
Wkrętak ręczny krzyżowy do śrub typu Philips PH-4 firmy BAHCO model BE-8624, z serii narzędzi ze znakiem ERGO.
Ergonomiczna konstrukcja zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku.
Rękojeść trójskładnikowa wykonana z polipropylenu i plastycznego elastomeru zapewnia pewny i wygodny chwyt, bardzo wygodna przy pracy. Dobrze czytelne oznaczenie typu wkrętaka na rękojeści ułatwia szybki i właściwy dobór.
Wytrzymały grot wykonany z wysokiej jakości stali vanadium extra w całości hartowany z czernioną końcówką, zgodny z normą ISO8764/DIN5260.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wkrętak krzyżowy do śrub Philips PH4 ERGO Bahco [BE-8624]
- wkrętak z serii ERGO jest jednym z najlepszych wkrętaków ręcznych na rynku, konstrukcja rękojeści pozwala na równomierny nacisk na dłoń, zmniejsza napięcie mięśni podczas pracy, zmniejsza się również ryzyko przeciążenia i kontuzji dłoni
- zewnętrzna część rękojeści wykonana z miękkiego materiału, nie ślizga się w dłoni, nawet podczas pracy zabrudzoną czy zaolejoną ręką
- ergonomiczna konstrukcja zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku
- trzpień jest wykonany z wysokiej jakości chromowanej stali stopowej, w całości hartowany, z czernioną końcówką
- łatwa identyfikacja rozmiaru wkrętaka dzięki kolorowemu oznaczeniu na rękojeści
- płaska powierzchnia na rękojeści zapobiegająca toczeniu się
- zgodny z normą ISO 8764 / DIN 5260
parametry wkrętaka Bahco BE-8624
- typ grota: krzyżowy Philips
- rozmiar grota: PH4
- długość grota: 200mm
- długość rękojeści: 161mm
- grubość rękojeści: 36mm
- długość całkowita wkrętaka: 361mm
- waga: 225g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 361 mm |
| długość części roboczej: | 200 mm |
| EAN: | 7314153010889 |
| typ grotu: | Phillips |
| rozmiar grota: | PH4 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.225 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
