wkrętak do pobijania do śrub prostych,14mm, Bahco [9715-14-250]
-
Producent:
-
Kod producenta:9715-14-250
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1786 pkt. |
Wkrętak ręczny do pobijania do śrub prostych 14mm, BAHCO 9715-14-250, z czarną, kwadratową rękojeścią wykonaną z tworzywa, odporną na uderzenia.
Posiada wytrzymały grot wykonany z wysokiej jakości stali vanadium extra w całości hartowany z czernioną końcówką.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak do pobijania do śrub prostych,14mm, Bahco [9715-14-250]:
- z czarną, kwadratową rękojeścią wykonaną z tworzywa, odporną na uderzenia,
- kształt rękojeści zapewnia pewny chwyt, i zapobiega stoczeniu się wkrętaka,
- grot wykonany z wysokiej jakości stali stopowej, z czernioną końcówką,
- trzpień sześciokątny,
- rozmiar wkrętaka umieszczony jest na rękojeści.
Parametry techniczne wkrętaka Bahco [9715-14-250]:
- typ grota: prosty,
- rozmiar grota: 2,5 x 14 mm,
- długość grota: 250 mm,
- grubość rękojeści: 32 mm,
- długość rękojeści: 140 mm,
- długość całkowita wkrętaka: 255 mm,
- waga: 460 g
| długość całkowita: | 390 mm |
| waga: | 460 g |
| długość części roboczej: | 250 mm |
| EAN: | 7314153010148 |
| typ grotu: | Płaski |
| rozmiar grota: | 2,5x14 mm |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.460 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
