wkrętak do pobijania do śrub Philips PH1, z sześciokątnym zabierakiem, ERGO Bahco [BE-8610TB]
-
Producent:
-
Kod producenta:BE-8610TB
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 533 pkt. |
Wkrętak ręczny do pobijania krzyżowy do śrub typu Philips PH1 BAHCO BE-8610TB, z serii narzędzi ze znakiem ERGO.
U nasady rękojeści znajduje się sześciokątny kołnierz umożliwiający zwiększenie przenoszonego momentu siły poprzez zastosowanie klucza. Grot przechodzący przez całą rękojeść i zakończony metalową obręczą pozwala również na pobijanie młotkiem.
Rękojeść trójskładnikowa wykonana z polipropylenu i plastycznego elastomeru zapewnia pewny i wygodny chwyt. Dobrze czytelne oznaczenie typu wkrętaka na rękojeści ułatwia szybki wybór potrzebnego do pracy narzędzia.
Wytrzymały grot wykonany z wysokiej jakości stali vanadium extra w całości hartowany z czernioną końcówką, jest zgodny z normą ISO8764/DIN5260.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wkrętak do pobijania krzyżowy do śrub Philips PH1 ERGO Bahco [BE-8610TB]:
- ergonomiczna konstrukcja zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku,
- 6-kątny trzpień i kołnierz umożliwiają użycie klucza przy dokręcaniu w celu zwiększenia momentu siły,
- wygodna, trzykomponentowa rękojeść zapewnia pewny chwyt,
- grot wykonany z wysokiej jakości stali stopowej, w całości utwardzany i chromowany,
- czerniona końcówka zapewnia większą precyzję,
- grot przechodzący przez całą rękojeść i zakończony metalową obręczą pozwala również na uderzanie młotkiem,
- kolorowe oznaczenie na obu zaokrąglonych końcach rękojeści ułatwia identyfikację rozmiaru wkrętaka ,
- płaska powierzchnia na rękojeści zapobiega toczeniu się,
- zgodny z normą ISO 8764 / DIN 5260
Parametry techniczne wkrętaka Bahco [BE-8610TB]:
- typ grota: krzyżowy Philips,
- rozmiar grota: PH1,
- długość grota: 100 mm,
- długość rękojeści: 122 mm,
- grubość rękojeści: 27 mm,
- długość całkowita wkrętaka: 222 mm,
- rozmiar trzpienia sześciokątnego: 5 mm,
- rozmiar zbieraka: 9 mm,
- waga: 72 g
| długość całkowita: | 222 mm |
| długość części roboczej: | 100 mm |
| EAN: | 7314150275199 |
| typ grotu: | Phillips |
| rozmiar grota: | PH1 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.100 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
