Wkrętak 6-kątny imbusowy z rękojeścią typu T z funkcją przytrzymywania, 10x100mm, serii 454 HF, Wera [05023354001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05023354001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 532 pkt. |
Profesjonalny wkrętak z końcówką HEX-Plus, z rękojeścią typu "T", serii 454 HF WERA [05023354001], rozmiar 10mm, długość całkowita 149 mm.
Przeznaczony do prac ze śrubami o gniazdach sześciokątnych HEX (imbusowych), posiada funkcję przytrzymywania śruby na długim ramieniu wkrętaka.
Wkrętaki z rękojeścią T sprawdzają się wtedy kiedy istnieje potrzeba użycia większej siły podczas dokręcania lub odkręcania, szczególnie przydatna do tego jest krótka część, która umożliwia przenoszenie bardzo wysokich momentów obrotowych za pomocą długiego ramienia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wkrętak HEX-Plus z rękojeścią typu T z funkcją przytrzymywania 454 HF, 10x100mm, Wera [05023354001]:
- wkrętak 6-kątny imbusowy z rękojeścią typu T do dokręcania i luzowania mocno zapieczonych śrub z gniazdem typu HEX (sześciokątnym tzw. imbus),
- narzędzia z profilem Hex-Plus posiadają większe powierzchnie styku, które zapobiegają niszczeniu gniazd. Profil Hex-Plus pozwala dodatkowo na przeniesienie momentu obrotowego większego o 20%,
- krótkie ramię umożliwia przenoszenie bardzo wysokich momentów obrotowych dzięki efektowi dźwigni uzyskanemu za pomocą długiego
ramienia, - długie ramię dzięki swojej długości i końcówce z funkcją przytrzymywania śruby na wkrętaku pozwala dotrzeć nawet do trudno dostępnych śrub.
- ergonomicznie ukształtowana rękojeść wypełnia całą dłoń, a miękkie, zaokrąglone zagłębienia stanowią wsparcie dla palców,
- kontakt całej powierzchni dłoni z rękojeścią eliminuje straty siły tarcia pomiędzy dłonią a rękojeścią,
- wkrętak wykonany w systemie "Take it easy" - łatwego wyszukiwania narzędzi: oznaczenie kolorystyczne rozmiaru,
- z funkcją przytrzymywania na długim ramieniu dla bezpiecznego przytrzymywania śruby na narzędziu,
- powierzchnia końcówki poddana została specjalnej obróbce, która zapewnienia wysoką ochronę antykorozyjną i optymalne dopasowanie do
gniazda śruby.
parametry wkrętaka imbusowego Wera [05023354001]
- rozmiar grota: 10 mm,
- typ grota: HEX-PLUS (imbus)
- długość trzpienia dłuższego: 100 mm,
- długość trzpienia krótszego: 20 mm,
- szerokość rękojeści: 49 mm,
- długość rękojeści: 77 mm,
- długość całkowita: 149 mm.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 149 mm |
| długość części roboczej: | 100 mm |
| EAN: | 4013288208057 |
| typ grotu: | HEX-Plus |
| rozmiar grota: | 10 mm |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.167 kg |
| długość opakowania: | 14.7 cm |
| szerokość opakowania: | 11.7 cm |
| wysokość opakowania: | 2.2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
