wkrętak 6-kątny imbusowy z kulką, rozmiar 2mm, Irazola - Bahco [029.020.100]
-
Producent:
-
Kod producenta:029.020.100
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 316 pkt. |
Wkrętak ręczny sześciokątny z kulką firmy BAHCO model 029.020.100, przeznaczony do pracy ze śrubami imbusowymi (Hex) rozmiar 2mm.
Ergonomiczne dwukomponentowe rękojeści sprawia, że praca tymi wkrętakami jest bardzo wygodna.
Groty tych wkrętaków wykonane są z najwyższej jakości stali chromo-wanadowej, z końcówką oksydowaną na czarno.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wkrętak imbusowy z kulką Bahco [029.020.100]:
- wkrętak imbusowy z kulką przeznaczony do śrub z gniazdem 6-kątnym,
- ramię zakończone jest kulką dzięki której można pracować z odchyleniem od osi śruby pod kątem do 30º,
- oznaczenie typu i rozmiaru wkrętaka jest wyraźnie i trwale oznaczone na klindze,
- grot z wysokiej jakości stali, w całości utwardzony i chromowany,
- czerniona końcówka zwiększa precyzję dopasowania do gniazda śruby,
- posiada zintegrowany otwór w rękojeści do zawieszania narzędzia.
parametry wkrętaka imbusowego Bahco [029.020.100]:
- typ grotu: sześciokąt (Imbus),
- rozmiar grotu: 2 mm,
- długość trzpienia (klingi): 100 mm,
- rozmiar rękojeści: 100 mm,
- długość całkowita: 200 mm,
- waga: 38 g.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 200 mm |
| waga: | 38 g |
| długość części roboczej: | 100 mm |
| EAN: | 8412814029207 |
| typ grotu: | Sześciokątny Imbus |
| rozmiar grota: | 2 mm |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.038 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
