    42B-H6-200
38,09zł brutto
30,97zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 2
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 381 pkt.
Wkrętak ręczny imbusowy z kulką i z rękojeścią typu T, rozmiar 6x200mm, firmy BAHCO model [42B-H6-200], przeznaczony do pracy ze śrubami 6-kątnymi (imbusowymi). Wyposażony jest w kołnierz obrotowy, który bardzo przyśpiesza dokręcanie zwłaszcza długich śrub.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wkrętak imbusowy z kulką, rękojeść typu T, rozmiar 6x200mm, Bahco [42B-H6-200]
  • posiada kołnierz obrotowy, który zdecydowanie usprawnia i przyśpiesz pracę,
  • oznaczenie typu i rozmiaru wkrętaka jest wyraźnie i trwale oznaczone na rękojeści,
  • grot z wysokiej jakości stali, w całości utwardzony i czerniony,
  • czerniona końcówka zwiększa precyzję dopasowania do gniazda śruby i zabezpiecza przed korozją.
parametry wkrętaka imbusowego Bahco [42B-H6-200]
  • typ grotu: Imbus z kulką
  • rozmiar grotu: 6 mm,
  • długość trzpienia (klingi): 200 mm,
  • rozmiar rękojeści: 50 x 100 mm,
  • długość całkowita: 250 mm,
  • średnica trzpienia: 6 mm,
  • waga: 134 g.
liczba sztuk w opakowaniu: 1 szt.
długość całkowita: 250 mm
długość części roboczej: 200 mm
EAN: 7314150281749
typ grotu: Sześciokątny Imbus
rozmiar grota: 6 mm