    42B-H5-150
38,47zł brutto
31,28zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 2
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 385 pkt.
Wkrętak ręczny imbusowy z kulką i z rękojeścią typu T, rozmiar 5x150mm, firmy BAHCO model [42B-H5-150], przeznaczony do pracy ze śrubami 6-kątnymi (imbusowymi). Wyposażony jest w kołnierz obrotowy, który bardzo przyśpiesza dokręcanie zwłaszcza długich śrub.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wkrętak imbusowy z kulką, rękojeść typu T, rozmiar 5x150mm, Bahco [42B-H5-150]
parametry wkrętaka imbusowego Bahco [42B-H5-150]
  • typ grotu: Imbus z kulką
  • rozmiar grotu: 5 mm,
  • długość trzpienia (klingi): 150 mm,
  • rozmiar rękojeści: 40 x 80 mm,
  • długość całkowita: 190 mm,
  • średnica trzpienia: 5 mm,
  • waga: 70 g.
liczba sztuk w opakowaniu: 1 szt.
długość całkowita: 190 mm
długość części roboczej: 150 mm
EAN: 8414909223910
typ grotu: Sześciokątny Imbus
rozmiar grota: 5 mm