wkrętak 6-kątny imbusowy z kulką, rękojeść T, rozmiar 5x150mm, Irimo [42B-H5-150]
-
Producent:
-
Kod producenta:42B-H5-150
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 385 pkt. |
Wkrętak ręczny imbusowy z kulką i z rękojeścią typu T, rozmiar 5x150mm, firmy BAHCO model [42B-H5-150], przeznaczony do pracy ze śrubami 6-kątnymi (imbusowymi). Wyposażony jest w kołnierz obrotowy, który bardzo przyśpiesza dokręcanie zwłaszcza długich śrub.
Wkrętak posiada 2 groty, krótki i długi z kulką, co daje mu możliwość dotarcia do trudno dostępnych miejsc i precyzyjniejsze użycie siły dokręcania a ergonomiczna rękojeść zapewnia wygodny i pewny chwyt.
Grot wkrętaka wykonany jest z wysokiej jakości stali, w całości utwardzony i czerniony. Czernione groty zwiększają precyzję dopasowania do gniazda śruby i zabezpieczają przed korozją.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wkrętak imbusowy z kulką, rękojeść typu T, rozmiar 5x150mm, Bahco [42B-H5-150]
- wkrętak imbusowy z kulką i rękojeścią w kształcie litery T, przeznaczony do śrub z gniazdem 6-kątnym,
- posiada kołnierz obrotowy, który zdecydowanie usprawnia i przyśpiesz pracę,
- wygodna i ergonomiczna rękojeść w kształcie T umożliwia przyłożenie większych sił niż przy rękojeści standardowej,
- jednokomponentowa rękojeść posiada otwór służący do wieszania klucza, a także do zamocowania zabezpieczenia w czasie pracy na wysokości,
- dłuższy grot umożliwia lepsze podejście do wkręcanych śrub również głębiej położonych i pracę z większą precyzją,
- dłuższe ramię zakończone jest kulką dzięki której można pracować z odchyleniem od osi śruby pod kątem do 30º,
- krótszy grot wychodzący z bocznej części rękojeści pozwala na dokręcanie czy odkręcanie z większą siłą w miejscach, gdzie przestrzeń nad śrubą jest ograniczona,
- oznaczenie typu i rozmiaru wkrętaka jest wyraźnie i trwale oznaczone na rękojeści,
- grot z wysokiej jakości stali, w całości utwardzony i czerniony,
- czerniona końcówka zwiększa precyzję dopasowania do gniazda śruby i zabezpiecza przed korozją.
parametry wkrętaka imbusowego Bahco [42B-H5-150]
- typ grotu: Imbus z kulką
- rozmiar grotu: 5 mm,
- długość trzpienia (klingi): 150 mm,
- rozmiar rękojeści: 40 x 80 mm,
- długość całkowita: 190 mm,
- średnica trzpienia: 5 mm,
- waga: 70 g.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 190 mm |
| długość części roboczej: | 150 mm |
| EAN: | 8414909223910 |
| typ grotu: | Sześciokątny Imbus |
| rozmiar grota: | 5 mm |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.060 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
