    42B-H4-150
35,28zł brutto
28,68zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 353 pkt.
Wkrętak ręczny imbusowy z kulką i z rękojeścią typu T, rozmiar 4x150mm, firmy BAHCO model [42B-H4-150], przeznaczony do pracy ze śrubami 6-kątnymi (imbusowymi). Wyposażony jest w kołnierz obrotowy, który bardzo przyśpiesza dokręcanie zwłaszcza długich śrub.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wkrętak imbusowy z kulką, rękojeść typu T, rozmiar 4x150mm, Bahco [42B-H4-150]
parametry wkrętaka imbusowego Bahco [42B-H4-150]
  • typ grotu: Imbus z kulką
  • rozmiar grotu: 4 mm,
  • długość trzpienia (klingi): 150 mm,
  • rozmiar rękojeści: 40 x 80 mm,
  • długość całkowita: 190 mm,
  • średnica trzpienia: 4 mm,
  • waga: 57 g.
liczba sztuk w opakowaniu: 1 szt.
długość całkowita: 190 mm
długość części roboczej: 150 mm
EAN: 8414909223903
typ grotu: Sześciokątny Imbus
rozmiar grota: 4 mm