    42B-H3-100
28,52zł brutto
23,19zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 285 pkt.
Wkrętak ręczny imbusowy z kulką i z rękojeścią typu T, rozmiar 3x100mm, firmy BAHCO model [42B-H3-100], przeznaczony do pracy ze śrubami 6-kątnymi (imbusowymi). Wyposażony jest w kołnierz obrotowy, który bardzo przyśpiesza dokręcanie zwłaszcza długich śrub.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wkrętak imbusowy z kulką, rękojeść typu T, rozmiar 3x100mm, Bahco [42B-H3-100]
parametry wkrętaka imbusowego Bahco [42B-H3-100]
  • typ grotu: Imbus z kulką
  • rozmiar grotu: 3 mm,
  • długość trzpienia (klingi): 100 mm,
  • rozmiar rękojeści: 30 x 64 mm,
  • długość całkowita: 130 mm,
  • średnica trzpienia: 3 mm,
  • waga: 28 g.
liczba sztuk w opakowaniu: 1 szt.
długość całkowita: 130 mm
długość części roboczej: 100 mm
EAN: 8414909223897
typ grotu: Sześciokątny Imbus
rozmiar grota: 3 mm