wkrętak 6-kątny imbusowy z kulką, 2x100mm, ERGO Bahco [BE-8702]
-
Producent:
-
Kod producenta:BE-8702
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 257 pkt. |
Wkrętak ręczny sześciokątny z kulką BAHCO BE-8702, z serii narzędzi ze znakiem ERGO, przeznaczony do pracy ze śrubami imbusowymi (Hex) rozmiar 2 mm.
Trójkomponentowa rękojeść o ergonomicznej konstrukcji pozwala pewny i wygodny chwyt, co zapewnia maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku. Dobrze czytelne oznaczenie typu wkrętaka na rękojeści ułatwia szybki i właściwy dobór potrzebnego do pracy narzędzia.
Wytrzymały grot wykonany z wysokiej jakości stali stopowej, w całości hartowany z czernioną końcówką, dla uzyskania większej precyzji i dopasowania do gniazda śruby.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak imbusowy z kulką 2x100mm, ERGO Bahco [BE-8702]:
- wkrętak imbusowy z kulką przeznaczony do śrub z gniazdem 6-kątnym,
- grot zakończony jest kulką dzięki której można pracować z odchyleniem od osi śruby pod kątem do 30º,
- grot z wysokiej jakości stali stopowej, w całości utwardzony i chromowany,
- czerniona końcówka zwiększa precyzję dopasowania do gniazda śruby,
- konstrukcja rękojeści ERGO pozwala na uzyskanie równomiernego nacisku na dłoń, zmniejszeni napięcia mięśni podczas pracy, zmniejsza się również ryzyko przeciążenia i kontuzji dłoni podczas pracy,
- ergonomiczna konstrukcja zapewnia maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku
- zewnętrzna część rękojeści wykonana z miękkiego materiału, nie ślizga się w dłoni, nawet podczas pracy zabrudzoną czy zaolejoną ręką,
- płaska powierzchnia na rękojeści zapobiega toczeniu się,
- rękojeść posiada zintegrowany otwór do zawieszania narzędzia.
Parametry wkrętaka imbusowego Bahco [BE-8702]:
- typ grotu: sześciokąt (Imbus),
- rozmiar grotu: 2 mm,
- długość trzpienia (klingi): 100 mm,
- długość rękojeści: 103 mm,
- grubość rękojeści: 17 mm,
- długość całkowita: 203 mm,
- waga: 32 g
| długość całkowita: | 203 mm |
| waga: | 32 g |
| długość części roboczej: | 100 mm |
| EAN: | 7314151838768 |
| typ grotu: | Sześciokątny Imbus |
| rozmiar grota: | 2 mm |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.022 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
