wkrętak 6-kątny imbusowy 10mm z rękojeścią T Irazola - Bahco [751.100.200]
-
Producent:
-
Kod producenta:751.100.200
Stan magazynowy: 8
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 516 pkt. |
Wkrętak ręczny do śrub imbusowych z rękojeścią T i bocznym grotem firmy BAHCO model 751.100.200, przeznaczony do pracy ze śrubami imbusowymi (Hex) rozmiar 10mm.
Wkrętak posiada 2 groty, krótki i długi, co daje mu możliwość dotarcia do trudno dostępnych miejsc i precyzyjniejsze użycie siły dokręcania a dwukomponentowa, ergonomiczna rękojeść zapewnia wygodny i pewny chwyt.
Grot wkrętaka wykonany jest z wysokiej jakości stali, w całości utwardzony i chromowany, czerniona końcówka zwiększa precyzję dopasowania do gniazda śruby i zwiększa żywotność wkrętaka.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wkrętak imbusowy, T-kształtny, Bahco [751.100.200]:
- wkrętak T-kształtny, 6-kątny do śrub imbusowych,
- dłuższy grot umożliwia lepsze podejście do wkręcanych śrub również głębiej położonych i pracę z większą precyzją,
- krótszy grot wychodzący z bocznej rękojeści pozwala na mocniejsze dokręcanie czy odkręcanie z większą siłą w miejscach, gdzie przestrzeń nad śrubą jest ograniczona,
- oznaczenie typu i rozmiaru wkrętaka jest wyraźnie i trwale oznaczone na rękojeści,
- na dłuższym boku klucz ma ruchomy kołnierz do szybkiego dokręcania / odkręcania,
- grot z wysokiej jakości stali, w całości utwardzony i chromowany,
- czerniona końcówka zwiększa precyzję dopasowania do gniazda śruby,
parametry wkrętaka imbusowego Bahco [751.100.200]:
- typ grotu: sześciokąt (Imbus),
- rozmiar grotu: 10 mm,
- długość trzpienia (klingi): 165 mm,
- rozmiar rękojeści: 85 x 50 mm,
- długość całkowita: 245 mm,
- średnica trzpienia: 10 mm.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 245 mm |
| długość części roboczej: | 165 mm |
| EAN: | |
| typ grotu: | Sześciokątny Imbus |
| rozmiar grota: | 10 mm |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
