wiertło prowadzące z węglikiem do otwornic Bahco [3834-DRL-CT]
-
Producent:
-
Kod producenta:3834-DRL-CT
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 651 pkt. |
Wiertło prowadzące z węglikiem do otwornic Bahco [3834-DRL-CT] o długości całkowitej 81mm i średnicy 6,35mm, pasujące do wszystkich uchwytów.
Znakomicie penetruje większość obrabialnych materiałów od drewna i tworzyw, aż po cegłę i gazobeton.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wiertło prowadzące z węglikiem do otwornic Bahco 3834-DRL-CT o długości całkowitej 81mm i średnicy 6,35mm.
Wiertło prowadzące z węglikiem wykonuje otwór w materiale przed rozpoczęciem pracy zębów wiertła otworowego oraz utrzymuje je w odpowiedniej pozycji podczas pracy.
Wiertła z węglika spiekanego są idealne do stosowania z otwornicami budowlanymi, znakomicie sprawdzają się przy wierceniu w drewnie, materiałach drewnopodobnych, w cegle, gazobetonie czy PCV. Nie ma już potrzeby zmiany wiertła podczas różnych prac.
Wiertło pilotujące 3834-DRL-CT pasuje do wszystkich uchwytów.
| średnica wiertła: | 6,35 mm |
| długość całkowita wiertła: | 81 mm |
| EAN: | 7311518953201 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.020 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
