wiertło prowadzące HSS do uchwytów 930ES i 9100ES Bahco [3834-DRL-HSS-ES]
-
Producent:
-
Kod producenta:3834-DRL-HSS-ES
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 807 pkt. |
Wiertło prowadzące do otwornic BAHCO [3834-DRL-HSS-ES] o długości całkowitej 138mm i średnnicy 6,35mm.
Wiertło prowadzące HSS do uchwytów 930ES and 9100ES.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wiertło prowadzące HSS do otwornic BAHCO 3834-DRL-HSS-ES o długości całkowitej 138mm i średnicy 6,35mm.
Wszechstronne wiertło prowadzące z zintegrowaną końcówką węglikową.
Wiertło 3834-DRL-HSS-ES współpracuje z uchwytami QUICK EJECT:
| średnica wiertła: | 6,35 mm |
| długość całkowita wiertła: | 138 mm |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 7314150339396 |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.050 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
