wiertło prowadzące z końcówką węglikową do uchwytów 930EL i 9100EL Bahco [3834-DRL-EL]
-
Producent:
-
Kod producenta:3834-DRL-EL
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 714 pkt. |
Wiertło prowadzące do otwornic BAHCO [3834-DRL-EL] o długości całkowitej 202mm i średnicy 6,35mm.
Wiertło prowadzące z końcówką węglikową do uchwytów 930EL i 9100EL.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wiertło prowadzące do otwornic BAHCO [3834-DRL-EL] wykonane z węgllika spiekanego, o długości całkowitej 202mm i średnicy 6,35mm;
Wiertła z węglika spiekanego idealne do stosowania z otwornicami budowlanymi, znakomicie sprawdzają się przy wierceniu w drewnie, materiałach drewnopodobnych, w cegle czy PCV. Nie ma już potrzeby zmiany wiertła podczas różnych prac.
Wiertło 3834-DRL-EL współpracuje z uchwytami QUICK EJECT:
| średnica wiertła: | 6,35 mm |
| długość całkowita wiertła: | 202 mm |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 7314150265114 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.065 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
