wiertło prowadzące do otwornic Bahco [3834-DRL]
-
Producent:
-
Kod producenta:3834-DRL
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 305 pkt. |
Wiertło prowadzące o średnicy 6,35mm do otwornic Bahco 3834-DRL pasujące do wszystkich uchwytów.
Wiertło prowadzące wykonane ze stali HSS wykonuje otwór w materiale przed rozpoczęciem pracy zębów wiertła otworowego oraz utrzymuje je w odpowiedniej pozycji podczas pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wiertło prowadzące do otwornic Bahco 3834-DRL
- Ułatwia precyzyjne ustawienie wiertła otworowego względem obrabianego elementu
- Wiertło ze stali szybkotnącej pasujące do wszystkich uchwytów
- średnica wiertła: 6,35mm
- długość wiertła: 81mm
- waga: 20g
Wiertło pilotujące wykonane ze stali HSS wykonuje otwór w materiale przed rozpoczęciem pracy zębów wiertła otworowego oraz utrzymuje je w odpowiedniej pozycji podczas pracy.
| średnica wiertła: | 6,35 mm |
| długość całkowita wiertła: | 81 mm |
| EAN: | 7311518234638 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.020 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
