wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Makita [DDF486Z] 18V Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:DDF486Z
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10160 pkt. |
Profesjonalna 2 biegowa wiertarko-wkrętarka 18V Makita DDF486Z, w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Wiertarko-wkrętarka wyposażona jest w najnowszy, bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC. Wykonana w technologii XPT, ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć.
Regulacja prędkości obrotowej oraz 21-stopniowa regulacja momentu obrotowego i funkcja wiercenia pozwalają na precyzyjne wkręcanie i wiercenie. Maksymalny moment obrotowy wynosi 130Nm.
Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Makita DDF486Z:
- wiertarko-wkrętarka przeznaczona do ciężkich zastosowań zasilana 1 akumulatorem 18V,
- wyposażona jest w najnowszej generacji bezszczotkowy silnik prądu stałego (BLDC) o świetnych parametrach pracy,
- wykonana w technologii XPT, ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- z 2-stopniową przekładnią oraz bardzo precyzyjną regulacją momentu obrotowego na pierścieniu (21 stopni) + funkcja wiercenia,
- moment obrotowy sprzęgła jest regulowany w zakresie 1,0 - 12,0 Nm, a maksymalny moment obrotowy narzędzia wynosi 130 Nm,
- płynna regulacja prędkości obrotowej spustem włącznika,
- obudowa przekładni oraz przekładnie wykonane są z metalu, dzięki czemu podniesiona została trwałość narzędzia,
- wiertarko-wkrętarka posiada podwójną diodę LED z funkcją opóźnionego wygaszania, która znakomicie oświetla miejsce pracy,
- posiada uchwyt samozaciskowy,
- ergonomiczny antypoślizgowy uchwyt pokryty elastomerem zwiększa wygodę pracy,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- w tej wersji dostarczana bez akumulatora i ładowarki.
Dane techniczne wiertarko-wkrętarki Makita DDF486Z:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym 1 bieg: 0 - 550 obr./min,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym 2 bieg: 0 - 2100 obr./min,
- maksymalna średnica wiercenia w stali: 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie:
- wiertło: 50 mm,
- sednik: 76 mm,
- otwornica: 152 mm, - maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 65 / 130 Nm,
- zakres mocowania: 1,5 - 13 mm,
- wymiary (długość całkowita): 178 mm,
- Waga (EPTA): 2,3 - 2,6 kg
Wyposażenie wiertarko-wkrętarki Makita DDF486Z:
- szybkomocujący uchwyt wiertarski 13 mm,
- końcówka wkrętakowa nr 2: [784637-8],
- uchwyt na końcówki wkrętakowe: [452947-8],
- uchwyt do zawieszenia na pasku: [346317-0],
- uchwyt boczny,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 2,6 kg |
| na wyposażeniu: | szybkomocujący uchwyt wiertarski 13 mm, końcówka wkrętakowa nr 2: [784637-8], uchwyt na końcówki wkrętakowe: [452947-8], uchwyt do zawieszenia na pasku: [346317-0], uchwyt boczny |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 50 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2100 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-550 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-2100 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł 178 mm |
| max moment obrotowy : | 130 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381739702 |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | nie |
| obroty prawo/lewo: | nie |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2.55 kg |
| długość opakowania: | 32.2 cm |
| szerokość opakowania: | 13.8 cm |
| wysokość opakowania: | 22.2 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
