akumulatorowa wiertarko-wkrętarka DeWALT [DCD791P2-QW] 18V Li-Ion, 2x5,0Ah
-
Producent:
-
Kod producenta:DCD791P2-QW
Promocja trwa do 31.08.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Średnia ocena: | 1 5.0000 - oceń |
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10445 pkt. |
Profesjonalna 2-biegowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18V/5,0Ah Li-Ion model DCD791P2 z serii XR ma na wyposażeniu 2 akumulatory 5,0Ah i ładowarkę, całość pakowana w praktycznej walizce T-Stak.
Wyposażona w najnowszej generacji silnik bezszczotkowy, co wydłuża znacząco czas pracy z jednego akumulatora w porównaniu do tradycyjnego silnika szczotkowego.
Wiertarko-wkrętarka DCD791 ma metalową 2-biegowa wytrzymałą przekładnię, co w połączeniu z 15 stopniowym sprzęgłem pozwala na bardzo precyzyjną pracę przy wkręcaniu.
Wiertarko-wkrętarka DCD791 przeznaczona jest do uniwersalnego zastosowania wymagającego precyzji oraz dużego momentu obrotowego, ale także lekkiej, wygodnej i kompaktowej budowy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.2-BIEGOWA WIERTARKO-WKRĘTARKA LI-ION 18 V DEWALT DCD791P2-QW:
- wiertarko-wkrętarka posiada metalową 2-biegową wytrzymałą przekładnię co w połączeniu z 15 stopniowym sprzęgłem pozwala na bardzo precyzyjną pracę przy wkręcaniu i wierceniu,
- bezszczotkowy silnik,
- akumulator Li-Ion 18V / 5,0 Ah ma poprawiony system chłodzenia co również poprawia jego wydajność,
- inteligentny włącznik pozwala na pełna kontrolę wykonywane pracy,
- przekładnia zawiera wyłącznie metalowe koła zębate - trwałość i wytrzymałość,
- oświetlenie pola pracy diodą LED umieszczoną w dolnej części rękojeści,
- mocowanie akumulatorów wsuwane - pozwala na szybki montaż i demontaż,
- stalowy zaczep do paska,
- magnetyczny chwyt bitów,
- ergonomiczny, gumowany uchwyt dla wygody użytkownika,
- w tej wersji z dwoma akumulatorami i ładowarką, pakowana w mocny kufer transportowy TSTAK.
DANE TECHNICZNE WIERTARKO-WKRĘTARKI DEWALT DCD791:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym bieg 1: 0 - 550 obr./min,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym bieg 2: 0 - 2000 obr./min,
- maksymalna średnica wiercenia w stali: 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 40 mm,
- maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 27 / 70 Nm,
- wymiary: 173 x 203 mm,
- waga: 1,7 kg.
Wyposażenie wiertarko-wkrętarki DCD791P2-QW:
- 2 x akumulator 18 V Li-Ion, 5,0Ah,
- 1 x ładowarka uniwersalna DCB1104,
- zaczep do paska,
- uchwyt magnetyczny,
- kufer transportowy TSTAK,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 1,7 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory 18V Li-Ion 5,0Ah [DCB184]; ładowarka [DCB1104], walizka TStak |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 40 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2000 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-550 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-2000 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł 173 x szer 67 x wys 203 mm |
| max moment obrotowy : | 70 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | walizka TStak |
| EAN: | 5035048616567 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | nie |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 4.62 kg |
| długość opakowania: | 43.50 cm |
| szerokość opakowania: | 34.00 cm |
| wysokość opakowania: | 12.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
Zobacz produkty podobne
-
PRECYZYJNAZalety:JEST WYWARZONA I DOŚĆ MOCNA:)Wady:NIESTETY ŁADOWARKA BARDZO SIE GRZEJE NAPAWA MNIE TO NIEPOKOJEM:(
