akumulatorowa wkrętarka z wierceniem 12V Makita [DF033DSAE] Li-Ion, 2x2,0Ah
-
Producent:
-
Kod producenta:DF033DSAE
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5813 pkt. |
Profesjonalna 2 biegowa akumulatorowa wkrętarka z opcją wiercenia 12 V MAKITA DF033DSAE, w tej wersji z dwoma akumulatorami 2,0 Ah i ładowarką, pakowana w walizce z tworzywa.
2-biegowa wkrętarko-wiertarka przeznaczona jest wkręcania wkrętów w drewno, metal i tworzywa sztuczne oraz wiercenia we wspomnianych materiałach (po zamontowaniu uchwytu wiertarskiego dostępnego oddzielnie). Wykonana w technologii CXT - nowa seria akumulatorów wyróżniających się szybszym ładowaniem, ergonomią, większą trwałością i wytrzymałością.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.AKUMULATOROWA WKRĘTARKA Z WIERCENIEM 12 V MAKITA [DF033DSAE]:
- wkrętarko-wiertarka przeznaczona jest do wkręcania wkrętów w drewno, metal czy tworzywa sztuczne oraz wiercenia we wspomnianych materiałach (po zamontowaniu uchwytu wiertarskiego dostępnego oddzielnie lub stosując wiertła z mocowaniem na sześciokąt 1/4"),
- 2-biegowa,
- technologia CXT Compact eXtreme Technology - nowa seria akumulatorów wyróżniających się szybszym ładowaniem, ergonomią, większą trwałością i wytrzymałością,
- precyzyjna regulacja momentu obrotowego (20 stopni),
- regulowana prędkość obrotowa,
- obroty w prawo / lewo, hamulec,
- maszyna wyposażona jest w diodę LED, która znakomicie oświetla miejsce pracy, funkcja opóźnionego wygaszania,
- szybkomocujący uchwyt pozwala na szybką wymianę bitów jedną ręką,
- w tej wersji w walizce z 2 akumulatorami (12 Vmax / 2,0 Ah) i ładowarką.
DANE TECHNICZNE WKRĘTARKI MAKITA [DF033DSAE]:
- napięcie zasilania: 12 V max,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- pojemność akumulatora: 2,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym 1 bieg: 0 - 450 obr./min,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym 2 bieg: 0 - 1700 obr./min,
- maksymalna średnica wiercenia w stali: 10 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 21 mm,
- maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 14 / 30 Nm,
- uchwyt narzędzia: sześciokątny 1/4",
- wymiary (długość całkowita): 149 mm,
- waga (EPTA): 0,93 - 1,1 kg,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 Ah.
WYPOSAŻENIE WKRĘTARKI MAKITA [DF033DSAE]:
- ładowarka DC10SB: 197363-4,
- akumulator BL1021B (12 V MAX / 2,0 Ah): 197396-9,
- uchwyt do mocowania na pasku: 346909-5,
- końcówka wkrętakowa PH2:784244-7,
- walizka z tworzywa: 821661-1
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 12 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 1,1 kg |
| na wyposażeniu: | ładowarka DC10SB: 197363-4, akumulator BL1021B (12 V MAX / 2,0 Ah): 197396-9, uchwyt do mocowania na pasku: 346909-5, końcówka wkrętakowa PH2:784244-7, walizka z tworzywa: 821661-1 instrukcja obsługi |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 21 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 10 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1700 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-450 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1700 obr/min |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 149 mm |
| max moment obrotowy : | 30 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | wewnętrzny sześciokąt 1/4' |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 088381872768 |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | nie |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | CXT 10,8V / 12V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2.8 kg |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
