akumulatorowa wiertarko-wkrętarka 18V 2x1,5Ah [SFMCD700C2K-QW]
-
Producent:
-
Kod producenta:SFMCD700C2K-QW
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7443 pkt. |
2-biegowa bezudarowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18V firmy Stanley [SFMCD700C2K-QW], z serii STANLEY FATMAX V20.
W tej wersji dostarczana z 2 akumulatorami 1,5Ah i ładowarką. Całość zapakowana jest w praktycznej walizce z tworzywa.
Wiertarko-wkrętarka SFMCD700 przeznaczona jest do uniwersalnego zastosowania wymagającego precyzji oraz dużego momentu obrotowego, ale także lekkiej, wygodnej i kompaktowej budowy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa 2-biegowa wiertarko-wkrętarka Stanley FATMAX V20 [SFMCD700C2K-QW]
- praktyczna, akumulatorowa wiertarko-wkrętarka bez udary 18V to część nowego systemu bezprzewodowego STANLEY FATMAX V20,
- silnik o dużej mocy zapewniający do 1500 obr./min i 50 Nm momentu obrotowego do sprawnego wiercenia i wkręcania wkrętów w drewno, metal i tworzywa sztuczne,
- ma 24 ustawienia sprzęgła do regulacji siły wkręcania elementu złącznego,
- dwubiegowa przekładnia z biegami 0-350/0-1500 obr./min zapewnia lepszą kontrolę nad wykonywanym zadaniem,
- bezkluczykowy uchwyt narzędziowy pozwala na łatwą wymianę końcówek narzędziowych,
- wbudowane oświetlenie robocze LED zapewnia lepszą widoczność we wszystkich warunkach pracy,
- w tej wersji dostarczana z 2 akumulatorami 1,5Ah i ładowarką, całość pakowana w walizce,
DANE TECHNICZNE UDAROWEJ WIERTARKO-WKRĘTARKI STANLEY [SFMCD700C2K]
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion V20,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym:
- 1 bieg: 0 - 350 obr./min,
- 2 bieg: 0 - 1500 obr./min, - maksymalny moment obrotowy twardy: 50 Nm,
- zakres mocowania: 1,5 - 13 mm,
- masa: 1,3 kg,
WYPOSAŻENIE WIERTARKO-WKRĘTARKI UDAROWEJ STANLEY [SFMCD700C2K-QW]
- wiertarko-wkrętarka bez udaru SFMCD700,
- 2 x akumulator 1,5Ah 18V,
- ładowarka,
- walizka,
- instrukcja obsługi,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 1.5 Ah |
| waga bez akumulatora: | 1,7 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt do paska, walizka TStak, uchwyt boczny, |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1500 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-350 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1500 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| max moment obrotowy : | 50 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 5035048723654 |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | nie |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | STANLEY FATMAX V20 |
| Gwarancja Stanley: | 1 rok - STANDARDOWA GWARANCJA. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (stanleyworks.pl/warranty) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu. Przedłużonej 3-letniej gwarancji nie podlegają akcesoria, akumulatory i ładowarki. Więcej informacji o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie stanleyworks.pl/warranty. |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
