urządzenie do grawitacyjnego zlewania oleju, 90l BAHCO [BOD8901]
-
Producent:
-
Kod producenta:BOD8901
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 17392 pkt. |
Profesjonalne urządzenie do grawitacyjnego zlewania oleju z silnika, skrzyni biegów czy dyferencjału firmy BAHCO [BOD8901] o pojemności zbiornika 90l.
Wysokość minimalna urządzenia 1230 mm, a przy maksymalnym wysięgu to 1815 mm.
Posiada obrotowy lejek z możliwością przesunięcia, który zapewnia możliwość precyzyjnego ustawienia bez konieczności przemieszczania zbiornika.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.urządzenie do grawitacyjnego zlewania oleju BAHCO [BOD8901]:
- Służy do spuszczania grawitacyjnego zużytego oleju z silników, skrzyń biegów i mechanizmów różnicowych wszystkich pojazdów,
- Wzmocnione połączenie między zbiornikiem a rurą olejową w celu zminimalizowania ryzyka wycieków,
- Obrotowy lejek zaprojektowany z możliwością przesunięcia zapewnia wysoką elastyczność i pojemność 18 litrów,
- Wzmocnione metalem węże dla zwiększenia trwałości,
- Piankowy uchwyt do izolacji i uniknięcia zarysowań w pojazdach w razie wypadku,
- Wskaźniki wskazujące poziom zawartej cieczy i ciśnienie w zbiorniku powietrza,
- Przydatna plastikowa taca na śruby, narzędzia i inne urządzenia,
- Certyfikowane zgodnie z 2006/42 / WE + BS EN1494,
- Opcja do dokupienia: 60 cm rozszerzony lejek, łatwy do ustawienia i przechwytywania płynu ref. Zestaw BOD8901AC1
Parametry zlewarki BAHCO BOD8901:
- pojemność zbiornika: 90 l,
- wysokość minimalna: 1230 mm,
- wysokość maksymalna: 1815 mm,
- wymiary kartonu (dł x szer x wys): 480 x 430 x 1000 mm,
- waga: 35 kg.
| wymiary: | 480 x 440 x 1000 mm |
| pojemność zbiornika: | 90 l |
| opakowanie: | karton |
| wysokość najazdu: | 1230 mm |
| wysokość podnoszenia: | 1815 mm |
| EAN: | 7314150169016 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| masa z opakowaniem: | 27.000 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
