uchwyt prowadzący SDS+ do otwornic 14-30mm Bahco [3834-ARBR-SD30]
-
Producent:
-
Kod producenta:3834-ARBR-SD30
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 483 pkt. |
Uchwyt do pił otworowych BAHCO typ 3834-ARBR-SD30 do mocowania otwornic w rozmiarach od 14 do 30mm.
Lekki uchwyt typu SDS+, do maszyn z szybkim systemem mocowania narzędzia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Uchwyt do pił otworowych BAHCO typ 3834-ARBR-SD30 do mocowania otwornic w rozmiarach od 14 do 30mm.
Lekki uchwyt typu SDS+ do maszyn z szybkim systemem mocowania narzędzia (DeWalt, Makita, Hilti , Milwaukee, Bosch i innych).
Nie wymaga dodatkowych narzędzi przy wymianie wierteł otworowych.
| waga: | 110 g |
| typ mocowania : | SDS+ |
| średnica otwornicy: | 14-30 mm |
| EAN: | 7311518203818 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.10 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
