uchwyt prowadzący do otwornic 32-210mm Bahco [3834-ARBR-11152]
-
Producent:
-
Kod producenta:3834-ARBR-11152
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 930 pkt. |
Uchwyt do pił otworowych BAHCO typ 3834-ARBR-11152, do mocowania pił otworowych w rozmiarach od 32 do 210mm z rozmiarem trzonka mocującego 11,1mm.
Uchwyty do pił otworowych BAHCO maja gwint standardowy pozwalający do nich mocować piły otworowe większości producentów. Na wyposażeniu uchwytów jest wiertło pilotujące 3834-DRL, które można również dokupić osobno.
Uchwyt 3834-ARBR-11152 Power Driver™ eliminuje kołysanie się wiertła otworowego, podwyższając sztywność narzędzia poprzez przeniesienie obciążenia z gwintu na specjalny kielich.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Uchwyt do pił otworowych BAHCO 3834-ARBR-11152
- uchwyt do mocowania otwornic w rozmiarach od 32 do 210mm
- rozmiar trzonka mocującego 11,1mm
- uchwyty 3834-ARBR-11152 Power Driver™ eliminuje kołysanie się wiertła otworowego, podwyższając sztywność narzędzia poprzez przeniesienie obciążenia z gwintu na specjalny kielich
Uchwyty do otwornic BAHCO maja gwint standardowy pozwalający do nich mocować piły otworowe większości producentów. Na wyposażeniu uchwytów jest wiertło pilotujące 3834-DRL, które można również dokupić osobno.
Do materiałów trudnoobrabialnych sugerujemy stosowanie wierteł z węglikiem spiekanym 3834-DRL-CT
| waga: | 260 g |
| typ mocowania : | sześciokątne |
| średnica uchwytu: | 11,1 mm |
| średnica otwornicy: | 32-210 mm |
| EAN: | 7311518015596 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.239 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
