Przedłużka do uchwytów do otwornic Bahco [3834-EXT-2]
-
Producent:
-
Kod producenta:3834-EXT-2
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 990 pkt. |
Przedłużka do uchwytów (trzpieni) do otwornic Bahco 3834-EXT-2
Przedłużka do pracy w trudnodostępnych miejscach dla uchwytów -930,-9100.
Przedłużka do uchwytów (trzpieni) do otwornic Bahco 3834-EXT-2
Przedłużka do pracy w trudnodostępnych miejscach dla uchwytów -930,-9100.
| długość całkowita: | 330 mm |
| waga: | 340 g |
| typ mocowania : | sześciokątne |
| średnica uchwytu: | 8,5 mm |
| EAN: | 7311518168070 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.380 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
