uchwyt prowadzący QUICK EJECT do otwornic węglikowych 32-152mm, Bahco [3834-ARBR-9100ESM]
-
Producent:
-
Kod producenta:3834-ARBR-9100ESM
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1762 pkt. |
Uchwyt QUICK EJECT do pił otworowych BAHCO 3834-ARBR-9100ESM do mocowania bimetalicznych otwornic z wiertłami HSS w rozmiarach od 32 do 152 mm z rozmiarem trzonka mocującego 8,5 mm.
Uchwyt QUICK EJECT (z wyrzutnikiem) pozwala usunąć wycięty krążek materiału jednym, szybkim ruchem, bez ryzyka poparzenia się gorącą otwornicą.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Uchwyt QUICK EJECT do pił otworowych BAHCO [3834-ARBR-9100ESM]:
- przeznaczony do mocowania węglikowych pił otworowych do bimetalicznych otwornic HSS (do metalu i drewna) w rozmiarach od 32 do 152 mm,
- z trzonkiem mocującym 8,5mm,
- wyposażony w wiertło prowadzące ze stali szybkotnącej,
- uchwyt QUICK EJECT (z wyrzutnikiem) pozwala usunąć wycięty krążek jednym, szybkim ruchem, bez ryzyka poparzenia się gorącą otwornicą,
- uchwyt hartowany, odporny na pracę w trudnych warunkach
Parametry techniczne uchwytu QUICK EJECT do pił otworowych BAHCO [3834-ARBR-9100ESM]:
- rozmiar otwornic: 32-152 mm,
- średnica trzonka mocującego: 8,5 mm,
- długość: 125 mm,
- długość całkowita z wiertłem prowadzącym: 203 mm,
- waga: 295 g
| długość całkowita: | 203 mm |
| waga: | 295 g |
| typ mocowania : | sześciokątne |
| opakowanie: |
|
| średnica uchwytu: | 8,5 mm |
| średnica otwornicy: | 32-152 mm |
| EAN: | 7314150390458 |
| kraj produkcji: | Francja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.295 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
