uchwyt prowadzący do otwornic 32-210mm Bahco [3834-ARBR-16152QC]
-
Producent:
-
Kod producenta:3834-ARBR-16152QC
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 984 pkt. |
Uchwyt do pił otworowych BAHCO typ 3834-ARBR-16152QC - z mechanizmem szybkiej wymiany wiertła, do mocowania pił otworowych w rozmiarach od 32 do 210mm z rozmiarem trzonka mocującego 15,4mm.
Uchwyty do pił otworowych BAHCO mają gwint standardowy pozwalający do nich mocować piły otworowe większości producentów. Na wyposażeniu uchwytów jest wiertło pilotujące 3834-DRL, które można również dokupić osobno.
Uchwyt 3834-ARBR-16152 Power Driver™ eliminuje kołysanie się wiertła otworowego, podwyższając sztywność narzędzia poprzez przeniesienie obciążenia z gwintu na specjalny kielich.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Uchwyt do pił otworowych BAHCO 3834-ARBR-16152QC
- uchwyt do mocowania otwornic w rozmiarach od 32 do 210mm
- rozmiar trzonka mocującego 15,4mm
- uchwyty 3834-ARBR-16152 Power Driver™ eliminuje kołysanie się wiertła otworowego, podwyższając sztywność narzędzia poprzez przeniesienie obciążenia z gwintu na specjalny kielich
- uchwyt QC z mechanizmem szybkiej wymiany wiertła otworowego, do wymiany nie potrzeba żadnych dodatkowych narzędzi
Uchwyty do otwornic BAHCO mają gwint standardowy pozwalający do nich mocować piły otworowe większości producentów. Na wyposażeniu uchwytów jest wiertło pilotujące 3834-DRL, które można również dokupić osobno.
Do materiałów trudnoobrabialnych sugerujemy stosowanie wierteł z węglikiem spiekanym 3834-DRL-CT
| waga: | 300 g |
| typ mocowania : | sześciokątne |
| średnica uchwytu: | 15,4 mm |
| średnica otwornicy: | 32-210 mm |
| EAN: | 7311518453152 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.178 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
