uchwyt prowadzący do otwornic 14-30mm Bahco [3834-ARBR-630]
-
Producent:
-
Kod producenta:3834-ARBR-630
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 458 pkt. |
Uchwyt do pił otworowych BAHCO typ 3834-ARBR-630, do mocowania pił otworowych w rozmiarach od 14 do 30mm z rozmiarem trzonka mocującego 6,4mm pozwalającym mocować w wiertarkach o małym uchwycie wiertarskim.
Uchwyty do pił otworowych BAHCO maja gwint standardowy pozwalający do nich mocować piły otworowe większości producentów. Na wyposażeniu uchwytów jest wiertło pilotujące 3834-DRL, które można również dokupić osobno.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Uchwyt do pił otworowych BAHCO 3834-ARBR-630
- uchwyt do mocowania otwornic w rozmiarach od 14 do 30mm
- rozmiar trzonka mocującego 6,4mm pozwalającym mocować w wiertarkach o małym uchwycie wiertarskim
- uchwyty 3834-ARBR-630 o mocniejszej budowie z sześciokątnym trzpieniem mocującym
Uchwyty do otwornic BAHCO maja gwint standardowy pozwalający do nich mocować piły otworowe większości producentów. Na wyposażeniu uchwytów jest wiertło pilotujące 3834-DRL, które można również dokupić osobno.
| waga: | 70 g |
| typ mocowania : | sześciokątne |
| średnica uchwytu: | 6,4 mm |
| średnica otwornicy: | 14-30 mm |
| EAN: | 7311518015558 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.065 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
