trójramienny ściągacz do łożysk z cienkimi łapami, 25-150mm, Facom [U.302-150]
-
Producent:
-
Kod producenta:U.302-150
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6594 pkt. |
Trójramienny ściągacz z cienkimi łapami do łożysk, 25-150mm, Facom [U.302-150].
Ściągacz [U.302-150] pozwala na chwytanie łożysk na zewnątrz o średnicach 25-150mm, wyposażony jest w sprężynę powrotną.
Ściągacze do łożysk firmy FACOM są mocne i trwałe, wykonane są z najwyższej jakości stali specjalnej, odpowiednio wyprofilowane cienkie ramiona umożliwiają pracę w ciasnych miejscach.
Trzpienie ściągaczy są bardzo trwałe, zakończony jest kulką, dzięki czemu łatwo się obraca i centruje umożliwiając szybką pracę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.trójramienny ściągacz do łożysk z cienkimi łapami, 25-150mm, Facom [U.302-150]:
- ściągacz zewnętrzny, trójramienny do ściągania łożysk,
- wyposażony w sprężynę powrotną,
- ściągacz jest utrzymywany na łożysku nawet jeśli nie jest napięty,
- zakres pracy ściągacza to 25-150mm
- waga ściągacza U.302-150:
- typ gwarancji: E (gwarancja dożywotnia - wymiana na nowy).
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| EAN: | 3148516946713 |
| stan: | nowy |
| typ ściągacza: | zewnętrzny |
| długość ramion: | 90 mm |
| zakres pracy ściągacza zew.: | 25-150 mm |
| masa z opakowaniem: | 1.021 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
