trójramienny ściągacz do łożysk, 10-60mm, Bahco [4543-10] do niewielkich obciążeń
-
Producent:
-
Kod producenta:4543-10
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1073 pkt. |
Uniwersalny trójramienny ściągacz zewnętrzny do łożysk 10-60mm firmy BAHCO 4543-10 do lekkich prac ze śrubą zakończoną kulką stalową.
Zewnętrzny ściągacz stosowany na zaciskach, przekładniach, łożyskach kulkowych i kołach pasowych itp.,
Ściągacze do łożysk firmy BAHCO są mocne i trwałe, wykonane są z najwyższej jakości stali specjalnej, odpowiednio wyprofilowane cienkie ramiona umożliwiają pracę w ciasnych miejscach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.ściągacz trójramienny, zewnętrzny do łożysk firmy Bahco [4543-1]:
- poręczny ściągacz do lekkich prac ze śrubą zakończoną kulką stalową,
- zewnętrzny ściągacz stosowany na zaciskach, przekładniach, łożyskach kulkowych i kołach pasowych itp.,
- narzędzie wykonane zostało ze specjalnej stali,
- wrzeciono/śruba zakończone kulką
- ocynk jako wykończenie
parametry ściągacza Bahco [4543-10]:
- typ ściągacza: zewnętrzny,
- liczba ramion: 3,
- długość ramion: 40 mm,
- maksymalna siła nacisku na końcówce ramienia: 12 kN.
- trzpień/śruba: M8x85 mm,
- rozmiar sześciokąta śruby: 10 mm,
- waga: 200 g.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| waga: | 200 g |
| waga kg: | 0,2 kg |
| gwint wrzeciona: | M8x1,25 |
| EAN: | 7314151721466 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| typ ściągacza: | zewnętrzny |
| długość ramion: | 40 mm |
| zakres pracy ściągacza zew.: | 10-60 mm |
| masa z opakowaniem: | 0.210 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
