trójramienny ściągacz do łożysk, 10-120mm, Bahco [4544-20]
-
Producent:
-
Kod producenta:4544-20
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3797 pkt. |
Trójramienny ściągacz do łożysk, firmy Bahco [4544-20] z dużym zakresem pracy od 10mm do 120mm.
Ściągacze do łożysk firmy BAHCO są mocne i trwałe, wykonane są z najwyższej jakości stali specjalnej, odpowiednio wyprofilowane cienkie ramiona umożliwiają pracę w ciasnych miejscach.
Trzpienie ściągaczy są bardzo trwałe, hartowane indukcyjnie i zakończone kulką.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
trójramienny ściągacz do łożysk, firmy Bahco [4544-20]:
- mocny trójramienny ściągacz do łożysk z dużym zakresem pracy od 10mm do 120mm,
- solidna przekładnia ściągacza i samocentrujące ramiona,
- trzpień ściągający [4544-220/S] pozwala na pracę z dużą siłą dzięki stalowej kulce na końcu śruby,
- ściągacz wykonany ze specjalnej stali, a dla zabezpieczenia przed korozją ocynkowany,
parametry ściągacza trójramiennego Bahco [4544-20]:
- ściągacz: trójramienny,
- zakres pracy ściągacza: 10-120mm,
- maksymalna siła przyłożona na ramię: 3kN,
- długość ramienia: 120 mm,
- śruba: M14x1,5 mm,
- długość śruby: 193 mm,
- rozmiar klucza do pokręcania śrubą: 17 mm
- waga ściągacza: 1450 g,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| waga: | 1450 g |
| gwint wrzeciona: | M14x1,5mm |
| EAN: | 7314151844059 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| typ ściągacza: | zewnętrzny |
| długość ramion: | 120 mm |
| zakres pracy ściągacza zew.: | 10-120 mm |
| masa z opakowaniem: | 1.450 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
