tarcza diamentowa VDG 100 PRO do obróbki zgrubnej, na sucho 100/22,2mm, klasy PRO Rubi [31979]
-
Producent:
-
Kod producenta:31979
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 466 pkt. |
Tarcza VDG 100 PRO do obróbki zgrubnej, na sucho 100/22,2mm, klasy PRO Rubi [31979].
Tarcza diamentowa służy do szlifowania krawędzi kamieni naturalnych, wszelkiego rodzaju płytek ceramicznych i gresowych lub powłok malarskich i epoksydowych,
Przeznaczona do współpracy ze szlifierkami kątowymi.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.tarcza VDG 100 PRO do obróbki zgrubnej, na sucho 100/22,2mm, klasy PRO Rubi [31979]:
- tarcze diamentowe z materiałem roboczym napawanym próżniowo idealnie nadają się do szlifowania krawędzi kamieni naturalnych, wszelkiego rodzaju płytek ceramicznych i gresowych lub powłok malarskich i epoksydowych,
- dysk VDG umożliwia szlifowanie powierzchni i formowanie krawędzi. Idealnie nadają się do wykonywania cokolików lub szlifowania płytek o dużej twardości pod kątem 45 stopni,
- po skończeniu etapu pracy z tarczą VDG (do pracy zgrubnej) należy zacząć stosować tarczę VDF (do pracy finalnej), która zapewnia gładkie wykończenie. Granulacja tej tarczy umożliwia uzyskanie wykończenia w bardzo dobrej jakości - wystarczającej do rozpoczęcia etapu polerowania,
- tarcze diamentowe VDF i VDG są wykonane techniką napawania próżniowego (VACUUM BRAZING), która zapewnia wysoką wytrzymałość podczas prac w wysokich temperaturach (są przeznaczone do pracy na sucho),
- korpus metalowy z zagłębieniem ma otwór mocujący o średnicy 22,2 mm,
- dzięki małym rozmiarom oraz możliwości stosowania na szlifierce idealnie nadają się do stosowania na powierzchniach pionowych i poziomych,
- przeznaczona jest do szlifierek kątowych sieciowych i akumulatorowych,
parametry tarczy Rubi 31979:
- średnica tarczy: 100 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,2 mm,
- grubość segmentu (rzazu): 2,1 mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 15300 obr/min
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 15300 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 22,2 mm |
| średnica tarczy: | 100 mm |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: |
|
| szerokość segmentu: | 2,1 mm |
| EAN: | 8413797319798 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: GERMANS BOADA, S.A. ul. Avinguda de les Olimpiades 89-91 08191 Barcelona, Spain e-mail: info@rubi.com |
