tarcza diamentowa turbo VIPER - TVR do cięcia materiałów twardych na sucho 115/22,3mm, klasy SUPERPRO, Rubi [30986]
-
Producent:
-
Kod producenta:30986
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1230 pkt. |
Tarcza diamentowa klasy SUPERPRO 115/22,2mm do ciecia twardych materiałów na mokro firmy Rubi model 30986.
Posiada obrzeże turbo VIPER-TVR do cięcia twardych materiałów: granitu, gresu rustykalnego, klinkieru, łupków i gresu porcelanowego.
Przeznaczona jest do szlifierek kątowych sieciowych i akumulatorowych,
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.tarcza diamentowa turbo VIPER - TVR do cięcia materiałów twardych na sucho 115/22,3mm, klasy SUPERPRO, Rubi [30986]:
- tarcza TURBO VIPER - TVR SUPERPRO jest zalecana do cięć na sucho materiałów twardych: granitu, rustykalnych płytek kamiennych, klinkieru, materiałów ogniotrwałych, łupków oraz gresu porcelanowego,
- obrzeże diamentowe tarczy TVR zapewnia większą prędkość oraz wytrzymałość podczas cięcia twardych materiałów przy równoczesnym zachowaniu jakości linii cięcia,
- tarcza łączy w sobie najlepsze cechy tarczy typu TURBO do cięć szybkich oraz tarczy z obrzeżem ciągłym zaprojektowanym w celu eliminacji naprężeń podczas cięcia oraz gwarantującym jakość wykończenia,
- centralne wzmocnienie dysku tarczy TVR SUPERPRO zapewnia większą odporność tarczy na zginanie,
- podobnie jak większość pozostałych tarcz w ofercie RUBI tarcza TVR SUPERPRO posiada obrzeże diamentowe spawane laserowo gwarantujące bezpieczeństwo użytkowania,
- przeznaczona jest do szlifierek kątowych sieciowych i akumulatorowych,
parametry tarczy do płytek ceramicznych Rubi 30986:
- średnica tarczy: 115 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,2 mm,
- grubość segmentu (rzazu): 1,4 mm,
- wysokość segmentu: 10 mm
- maksymalna prędkość obrotowa: 13300 obr/min
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 13300 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 22,2 mm |
| średnica tarczy: | 115 mm |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: |
|
| wysokość segmentu: | 10 mm |
| szerokość segmentu: | 1,4 mm |
| typ tarczy: | segmentowa, ciągła |
| EAN: | 8413797309867 |
| kraj produkcji: | Republika Korei |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: GERMANS BOADA, S.A. ul. Avinguda de les Olimpiades 89-91 08191 Barcelona, Spain e-mail: info@rubi.com |
