tarcza diamentowa turbo TCR do cięcia gresów porcelanowych (rodzaj BIa), na sucho, 125/22,2mm, klasy SUPERPRO, Rubi [31973]
-
Producent:
-
Kod producenta:31973
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1250 pkt. |
Tarcza diamentowa klasy SUPERPRO 125/22,2mm do ciecia twardych materiałów na sucho firmy Rubi model 31973.
Posiada obrzeże turbo TCR do cięcia gresów porcelanowych (rodzaj BIa) i innych twardych materiałów.
Przeznaczona do współpracy ze szlifierkami kątowymi.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.tarcza diamentowa serii CPA do cięcia materiałów twardych na sucho 125/22,2mm Rubi [31973]:
- tarcza diamentowa RUBI serii TCR jest tarczą typu TURBO, która umożliwia cięcie gresów porcelanowych (rodzaj BIa),
- dzięki dokładnej selekcji materiałów użytych do produkcji obrzeża diamentowego tarcza RUBI TURBO - TCR jest jedną z najczęściej wybieranych tarcz przez profesjonalnych płytkarzy, a szczególnie tych oczekujących wysokiej jakości cięcia,
- tarcza diamentowa RUBI serii TCR z obrzeżem typu TURBO zapewnia uzyskanie wysokiej szybkości cięcia przy równoczesnym zachowaniu najlepszej jakości wykończenia, pomimo że jest to cięcie na sucho,
- z tego powodu tarcza TCR jest najlepszym wyborem, gdy tniemy gres przy użyciu szlifierki kątowej,
- zmniejszona grubość umożliwia wykonywanie szybkich cięć prostych, ale z tego powodu nie jest zalecana do cięć pod kątem.
- firma RUBI zastosowała technologię spawania laserowego do połączenia obrzeża ze stalowym rdzeniem, co gwarantuje najlepszą jakość i bezpieczeństwo użytkowania tarcz,
- przeznaczona jest do szlifierek kątowych sieciowych i akumulatorowych,
parametry tarczy do płytek ceramicznych Rubi 31973:
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,2 mm,
- grubość segmentu (rzazu): 1,4 mm,
- wysokość segmentu: 7 mm
- maksymalna prędkość obrotowa: 12250 obr/min
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12250 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 22,2 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| opakowanie: | karton |
| wysokość segmentu: | 7 mm |
| szerokość segmentu: | 1,4 mm |
| typ tarczy: | segmentowa, ciągła |
| EAN: | 8413797319736 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: GERMANS BOADA, S.A. ul. Avinguda de les Olimpiades 89-91 08191 Barcelona, Spain e-mail: info@rubi.com |
