tarcza diamentowa CPA do cięcia materiałów twardych na mokro 250/25,4mm, klasy SUPERPRO, Rubi [30929]
-
Producent:
-
Kod producenta:30929
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3709 pkt. |
Tarcza diamentowa klasy SUPERPRO 250/25,4mm do ciecia twardych materiałów na mokro firmy Rubi model 30929.
Posiada obrzeże ciągłe CPA do cięcia twardych materiałów: granit, gres rustykalny, klinkier, cegła ogniotrwała, łupek i do innych kamiennych materiałów wykończeniowych o grubości poniżej 25 mm.
Znakomicie sprawdza się w przecinarkach stacjonarnych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.tarcza diamentowa serii CPA do cięcia materiałów twardych, na mokro 250/25,4mm Rubi [30929]:
- tarcze diamentowe serii CPA przeznaczone są do cięcia twardych materiałów, takich jak granit, gres rustykalny, klinkier, cegła ogniotrwała, łupek,
- posiadają obrzeże ciągłe CPA, które gwarantuje najwyższą jakość wykończenia cięcia,
- tarcza CPA jest idealna do cięcia prostego i ukosowania płytek ceramicznych i innych kamiennych materiałów wykończeniowych o grubości do 25 mm.
- ostrze tarczy CPC to kombinacja różnych metali i najlepszej jakości ziarna diamentowego, która cieszy się bardzo dużym uznaniem wśród profesjonalistów na całym świecie,
- firma RUBI zastosowała technologię spawania laserowego do połączenia obrzeża ze stalowym rdzeniem, co gwarantuje najlepszą jakość i bezpieczeństwo użytkowania tarcz,
- ostrza o grubości mniejszej niż 2 mm nie są zalecane do cięć ukośnych.
- przeznaczona jest do przecinarek stacjonarnych serii: DS-250-N; DX-250 PLUS; DC-250
parametry tarczy do płytek ceramicznych Rubi 30929:
- średnica tarczy: 250 mm,
- średnica otworu tarczy: 25,4 mm,
- grubość segmentu (rzazu): 2,2 mm,
- wysokość segmentu: 7 mm
- maksymalna prędkość obrotowa: 6150 obr/min
Tarcze diamentowe RUBI oferowane są w dwóch klasach: PRO oraz SUPERPRO.
Ostrza PRO zapewniają użytkownikom najlepszy stosunek jakości do ceny.
Ostrza SUPERPRO stanowią najlepszy wybór podczas najbardziej wymagających prac.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6150 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 25,4 mm |
| średnica tarczy: | 250 mm |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: |
|
| wysokość segmentu: | 7 mm |
| szerokość segmentu: | 2,2 mm |
| typ tarczy: | segmentowa, ciągła |
| EAN: | 8413797309294 |
| kraj produkcji: | Republika Korei |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: GERMANS BOADA, S.A. ul. Avinguda de les Olimpiades 89-91 08191 Barcelona, Spain e-mail: info@rubi.com |
