tarcza diamentowa ECD 2w1 do cięcia i szlifowania, na sucho, 115mm/M14, Rubi [31964]
-
Producent:
-
Kod producenta:31964
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2125 pkt. |
Tarcza diamentowa 2w1, 115/22,2mm do ciecia i szlifowania na sucho firmy Rubi model 31964.
Posiada obrzeże ciągłe ECD jest przeznaczona do cięcia i szlifowania płytek kamiennych, ceramicznych oraz materiałów syntetycznych.
Przeznaczona do współpracy ze szlifierkami kątowymi.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.tarcza diamentowa ECD 2w1 do cięcia i szlifowania, na sucho, 115mm/M14, Rubi [31964]:
- tarcze ECD są przeznaczone do cięcia i szlifowania płytek kamiennych, ceramicznych oraz materiałów syntetycznych,
- diament jest nanoszony metodą powlekania elektrolitycznego, co pozwala na uzyskanie wysokiej jakości cięcia tak jak przy użyciu tarczy z obrzeżem ciągłym oraz szybkości i wysokiej jakości szlifowania,
- posiada warstwę roboczą po obu stronach dysku, co dwukrotnie zwiększa jej żywotność w przypadku szlifowania (mocowanie dysku można przekręcić na drugą stronę, gdy pierwsza ulegnie starciu),
- tarcza ECD znakomicie sprawdza się do uzyskania:
- perfekcyjnego kąta podczas szlifowania,
- uzyskania idealnych krawędzi podczas cięcia,
- kupując tą tarczę profesjonalni glazurnicy uzyskują od RUBI wszechstronne i wydajne narzędzie w codziennej pracy, dzięki któremu mogą pracować znacznie wydajniej,
- zastosowanie powierzchni diamentowej nanoszonej metodą powlekania elektrolitycznego w tarczy RUBI ECD zmniejsza ryzyko powstawania wibracji podczas cięcia przy użyciu szlifierki. Dzięki temu można stosować tę tarczę do cięcia materiałów obarczonych wysokim ryzykiem wykruszenia lub pęknięcia,
- przeznaczona jest do szlifierek kątowych sieciowych i akumulatorowych,
parametry tarczy Rubi 31964:
- średnica tarczy: 115 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,2 mm,
- grubość segmentu (rzazu): 1,8 mm,
- wysokość segmentu: 5,6 mm
- maksymalna prędkość obrotowa: 12250 obr/min
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12250 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 22,2 mm |
| średnica tarczy: | 115 mm |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: |
|
| wysokość segmentu: | 5,6 mm |
| szerokość segmentu: | 1,8 mm |
| typ tarczy: | segmentowa, ciągła |
| EAN: | 8413797319644 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: GERMANS BOADA, S.A. ul. Avinguda de les Olimpiades 89-91 08191 Barcelona, Spain e-mail: info@rubi.com |
