tarcza diamentowa do cięcia płytek ściennych, obrzeże CIĄGŁE - CEV na mokro 200/25,4mm, klasy PRO Rubi [25913]
-
Producent:
-
Kod producenta:25913
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 984 pkt. |
Tarcza diamentowa klasy PRO 200/25,4mm do ciecia płytek ściennych na mokro firmy Rubi model 25913.
Posiada obrzeże ciągłe CPC do czystego cięcia przecinarkami stacjonarnymi.
tarcza diamentowa do cięcia gresu porcelanowego, obrzeże CIĄGŁE - CPC na mokro 200/25,4mm, klasy PRO Rubi [25913]:
- tarcze CEV dzięki swojej uniwersalności świetnie odnajdują się w sytuacjach, w których glazurnik musi pracować z różnymi typami płytek,
- używanie uniwersalnych tarcz diamentowych, takich jak CEV, skraca czas pracy, gdyż nie trzeba wymieniać tarczy przy każdej zmianie materiału,
- otrzymujemy w ten sposób optymalne wyniki i jakość cięcia dla szerokiej gamy płytek ściennych i podłogowych,
- tarcza diamentowa CEV posiada obrzeże ciągłe. Ten typ ostrza zapewnia najwyższą jakość wykończenia cięcia,
- tarcze CEV są idealne do cięcia płytek ceramicznych i innych kamiennych materiałów wykończeniowych o grubości poniżej 25 mm,
- mocowanie obrzeża technologią spawania laserowego gwarantuje wysoką jakość, oraz bezpieczeństwo użytkownika.
- ostrza o grubości mniejszej niż 2 mm nie są zalecane do cięć ukośnych,
- przeznaczona jest do przecinarek stacjonarnych
parametry tarczy do płytek ceramicznych Rubi 25913:
- średnica tarczy: 200 mm,
- średnica otworu tarczy: 25,4 mm,
- grubość segmentu (rzazu): 1,7 mm,
- wysokość segmentu: 7 mm
- maksymalna prędkość obrotowa: 7650 obr/min
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 7650 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 25,4 mm |
| średnica tarczy: | 200 mm |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: |
|
| wysokość segmentu: | 7 mm |
| szerokość segmentu: | 1,7 mm |
| typ tarczy: | segmentowa, ciągła |
| EAN: | 8413797259131 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: GERMANS BOADA, S.A. ul. Avinguda de les Olimpiades 89-91 08191 Barcelona, Spain e-mail: info@rubi.com |
