tarcza diamentowa do cięcia gresu porcelanowego, obrzeże CIĄGŁE - CPC na mokro 250/25,4mm, klasy PRO Rubi [30959]
-
Producent:
-
Kod producenta:30959
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2997 pkt. |
Tarcza diamentowa klasy PRO 250/25,4mm do ciecia gresu porcelanowego na mokro firmy Rubi model 30959.
Posiada obrzeże ciągłe CPC do czystego cięcia przecinarkami stacjonarnymi.
Znakomicie sprawdza się w przecinarkach stacjonarnych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.tarcza diamentowa do cięcia gresu porcelanowego, na mokro 250/25,4mm Rubi [30959]
- tarcza CPC jest idealna do cięć prostych i ukosowania gresów porcelanowych do 25 mm grubości, szczególnie tych bardzo twardych,
- ostrze tarczy CPC to kombinacja różnych metali i najlepszej jakości ziarna diamentowego,
- tarcza klasy PRO do cięcia na mokro, która cieszy się bardzo dużym uznanie wśród profesjonalistów na całym świecie,
- mocowanie obrzeża technologią spawania laserowego gwarantuje wysoką jakość, oraz bezpieczeństwo użytkownika,
- ostrza o grubości mniejszej niż 2 mm nie są zalecane do cięć ukośnych.
- przeznaczona jest do przecinarek stacjonarnych serii: DS-250-N; DX-250 PLUS; DC-250
parametry tarczy do płytek ceramicznych Rubi 30959:
- średnica tarczy: 250 mm,
- średnica otworu tarczy: 25,4 mm,
- grubość segmentu (rzazu): 2,2 mm,
- wysokość segmentu: 7 mm
- maksymalna prędkość obrotowa: 6150 obr/min
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6150 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 25,4 mm |
| średnica tarczy: | 250 mm |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: | do płytek ceramicznych |
| wysokość segmentu: | 7 mm |
| szerokość segmentu: | 2,2 mm |
| typ tarczy: | segmentowa, ciągła |
| EAN: | 8413797309591 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: GERMANS BOADA, S.A. ul. Avinguda de les Olimpiades 89-91 08191 Barcelona, Spain e-mail: info@rubi.com |
