tarcza diamentowa CPR do gresu porcelanowego, na sucho, 115/22,2mm, Rubi [30972] klasa SUPERPRO
-
Producent:
-
Kod producenta:30972
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 950 pkt. |
Tarcza diamentowa klasy SUPERPRO 115/22,2mm do cięcia na sucho firmy Rubi model 30972.
Posiada obrzeże segmentowe CPR do cięcia wszystkich materiałów ceramicznych a szczególnie polecana jest do cięcia gresu porcelanowego.
Przeznaczona do współpracy ze szlifierkami kątowymi.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.tarcza diamentowa CPR do gresu porcelanowego, na sucho, 115/22,2mm, klasy SUPERPRO, Rubi [30972]:
- tarcza diamentowa RUBI CPR idealnie nadaje się do cięć na sucho bardzo twardych materiałów o grubości mniejszej niż 25 mm,
- tarcza RUBI CPR łączy w sobie spoiwo wykonane z różnych stopów metali oraz ziarno diamentowe o bardzo wysokiej jakości,
- dzięki technice spawania laserowego udało się uzyskać połączenie pomiędzy obrzeżem diamentowym oraz metalowym dyskiem tarczy ciągłej RUBI - CPR, które gwarantuje wysoką jakość cięcia i bezpieczeństwo użytkownika,
- przeznaczona jest do szlifierek kątowych sieciowych i akumulatorowych,
parametry tarczy do płytek ceramicznych Rubi 30972:
- średnica tarczy: 115 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,2 mm,
- grubość segmentu (rzazu): 1,7 mm,
- wysokość segmentu: 7 mm,
- obrzeże: ciągłe CPR
Tarcze diamentowe RUBI oferowane są w dwóch klasach: PRO oraz SUPERPRO.
Ostrza PRO zapewniają użytkownikom najlepszy stosunek jakości do ceny.
Ostrza SUPERPRO stanowią najlepszy wybór podczas najbardziej wymagających prac.
| średnica otworu tarczy: | 22,2 mm |
| średnica tarczy: | 115 mm |
| opakowanie: | karton |
| wysokość segmentu: | 7 mm |
| szerokość segmentu: | 1,7 mm |
| typ tarczy: | segmentowa, ciągła |
| EAN: | 8413797309720 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: GERMANS BOADA, S.A. ul. Avinguda de les Olimpiades 89-91 08191 Barcelona, Spain e-mail: info@rubi.com |
