szlifierka prosta z regulacją prędkości 1300W DeWalt [DWE4997-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWE4997-QS
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 11729 pkt. |
Szlifierka prosta firmy DeWALT model DWE4997, wyposażona w mocny silnik bezszczotkowy 1300W, pakowana w kartonie.
Szlifierka prosta posiada regulację prędkości obrotowej 6200-25000 obr/min, umożliwiającą dostosowanie parametrów do obrabianego materiału, zabezpieczenie przy utracie zasilania, e-sprzęgło, elektroniczny hamulec.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Elektryczna szlifierka prosta / palcowa DeWalt DWE4997:
- profesjonalna szlifierka prosta, idealna do ściernic listkowych, szczotek, frezów palcowych itd.,
- bezszczotkowy silnik o mocy 1300W zapewnia prawidłowe wykonanie nawet najcięższych zadań,
- regulacja prędkości obrotowej za pomocą pokrętła, umożliwia dostosowanie prędkości do obrabianego materiału
- szlifierka jest bardzo wygodna dzięki małej średnicy obudowy,
- posiada długą głowicę, która ułatwia dostęp do obrabianego materiału,
- zabezpieczenie przy utracie zasilania,
- e-sprzęgło chroniące użytkownika w przypadku utknięcia tarczy,
- szybki elektroniczny hamulec,
- stałe sprzęgło chroniące przed przeciążeniem silnika.
parametry szlifierki palcowej DWE4997:
- moc znamionowa: 1300 W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 6200-25000 obr/min,
- tuleja zaciskowa: 6 mm,
- maksymalna średnica tarczy: 50 mm,
- waga: 2,4 kg,
- opakowanie: karton.
wyposażenie szlifierki prostej DWE4997:
- klucz,
- tulejka 6 mm.
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT
DO SZLIFIERKI PROSTEJ POLECAMY PILNIKI OBROTOWE (FREZY) FIRMY ALPEN - WYSOKA JAKOSĆ, DUŻY WYBÓR
| waga kg: | 2,4 kg |
| na wyposażeniu: | klucz, tuleja 6mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6200-25000 obr/min |
| typ mocowania : | tuleja |
| moc znamionowa: | 1300 W |
| średnica tulei zaciskowych: | 6,0 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048722749 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 2.90 kg |
| długość opakowania: | 52.40 cm |
| szerokość opakowania: | 10.00 cm |
| wysokość opakowania: | 13.20 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
