szlifierka prosta 240W, 28 000 obr., Makita [GD0603]
-
Producent:
-
Kod producenta:GD0603
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3426 pkt. |
Profesjonalna szlifierka prosta Makita GD0603, wyposażona w silnik o mocy 240W, zapewniający stałą prędkość obrotową 28000 obr./min. Pakowana w kartonie.
Przeznaczona jest przeznaczona do szlifowania materiałów żelaznych i odlewów. Smukła obudowa o małej średnicy ułatwia trzymanie narzędzia i wykonanie precyzyjnej obróbki.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Elektryczna szlifierka prosta / palcowa 240W Makita [GD0603]:
- profesjonalna szlifierka przeznaczona do szlifowania materiałów żelaznych i odlewów,
- smukła obudowa ułatwia trzymanie maszyny podczas pracy,
- krótka głowica oraz kompaktowe rozmiary szlifierki zapewniają precyzyjną obróbkę materiału,
- szczelna obudowa chroni silnik przed kurzem i pyłem powstającym podczas pracy,
- zaokrąglona nakrętka tulejki zabezpiecza przed uszkodzeniem obrabianego materiału,
- szlifierka wyposażona jest w hak do zawieszenia.
Parametry szlifierki prostej Makita [GD0603]:
- moc znamionowa: 240 W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 28 000 obr./min.,
- tuleja zaciskowa: 6 mm,
- maksymalna średnica ściernicy: 19 mm,
- długość przewodu zasilającego: 2,5 m,
- długość całkowita: 264 mm,
- wymiary (D x S x W): 289 x 64 x 67 mm,
- waga bez kabla (EPTA): 0,98 kg
Wyposażenie szlifierki Makita [GD0603]:
- tuleja zaciskowa 6 mm [763620-8],
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| waga kg: | 0,98 kg |
| na wyposażeniu: | tuleja zaciskowa 6 mm [763620-8], instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 28000 obr/min |
| typ mocowania : | tuleja |
| moc znamionowa: | 240 W |
| średnica tulei zaciskowych: | 6,0 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381801089 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 1.58 kg |
| długość opakowania: | 38 cm |
| szerokość opakowania: | 12 cm |
| wysokość opakowania: | 12 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
