szlifierka prosta 450W DeWalt [DWE4884-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWE4884-QS
449,90zł brutto
365,77zł netto
476,18zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4499 pkt. |
Szlifierka prosta firmy DeWALT model DWE4884, wyposażona w silnik o mocy 450W, posiada stałe obroty 25000 obr/min, tuleja szybkozaciskowa 6mm. Pakowana w kartonie.
Dobre odprowadzenie ciepła, niewielka średnica, długa głowica oraz włącznik przesuwny z blokadą sprawiają, że praca tą szlifierką jest bardzo wygodna i ergonomiczna.
Szlifierka ma tuleję z systemem Anti-Lock, dzięki któremu wymiana akcesoriów jest szybki i łatwy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Elektryczna szlifierka prosta / palcowa DeWalt DWE4884:
- profesjonalna szlifierka idealna do ściernic listkowych, szczotek, frezów palcowych itd.,
- silnik o mocy 450W zapewnia prawidłowe wykonanie nawet najcięższych zadań,
- szlifierka prosta DWE4884 jest bardzo wygodna dzięki małej średnicy obudowy,
- tuleja szybkozaciskowa 6mm z systemem Anti-Lock, dzięki któremu montaż i demontaż akcesoriów jest szybki i łatwy,
- posiada długą głowicę, która ułatwia dostęp do obrabianego materiału,
- dobre odprowadzenie ciepła, niewielka średnica, długa głowica oraz włącznik przesuwny z blokadą sprawiają, że praca tą szlifierką jest bardzo wygodna i ergonomiczna,
parametry szlifierki palcowej DWE4884:
- moc znamionowa: 450 W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 25000 obr/min,
- tuleja zaciskowa: 6 mm,
- długość całkowita: 356 mm,
- waga: 1,6 kg,
- opakowanie: karton.
wyposażenie szlifierki prostej DWE4884:
- 2 klucze,
- tulejka szybkozaciskowa 6 mm.
| waga kg: | 1,6 kg |
| na wyposażeniu: | 2 klucze, |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 25000 obr/min |
| typ mocowania : | tuleja |
| moc znamionowa: | 450 W |
| średnica tulei zaciskowych: | 6,0 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048463482 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 2.31 kg |
| długość opakowania: | 45.00 cm |
| szerokość opakowania: | 11.00 cm |
| wysokość opakowania: | 9.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
Załączniki GPSR
| Dwe4884 Pl A5 220523 |
